На голову Політика Українці зневірились у владі, поліції та суддях!!! (опитування)

Українці зневірились у владі, поліції та суддях!!! (опитування)

280
0

Половина громадян України не бачить нормальних чесних політиків, яким вона довірила б владу! Аналогічну позицію громадяни займають і щодо партій!  Суттєво за 2013–2018 роки не змінилась і частка громадян України, які готові довірити керівництво (владу) в країні політичним лідерам чи політичним партіям. В окремі роки ці показники змінювалися на кілька відсотків, але ситуація повернулась на рівень 2013 року…

В опитуванні також вказано: більше половини громадян відмовляються визнавати власну відповідальність за вибір президента і народних депутатів!

Погодьтесь, явно “дитяча відмазка”…

З 2013 року довіра до державних та політичних інституцій змінювалася по-різному. В останні 5 років високий рівень довіри має тільки армія – довіра до неї нині більш як у двічі перевищує довіру, яку вона мала 2013 року.

Довіра до президентів зазвичай підвищувалася одразу після виборів і далі знижувалася, аж до мінімальних значень у останній рік каденції. Рівень довіри до уряду змінюється під впливом довіри до президентів.

Уряд мав найвищу довіру в 2014 році (після обрання нового президента), а зовсім не в 2016 році, коли змінився прем’єр-міністр і уряд. А далі довіра до урядів теж знижувалась, хоч і меншими темами. Довіра до парламенту трохи зростала тільки після революцій 2005 і 2014 років, а в інші роки залишалася на дуже низькому рівні. Як і довіра до політичних партій.

Довіра до прокуратури та судів до і після 2013 року була дуже низькою (довіряють 5–7%). А ось довіра до поліції, яка в 2016 році змінила міліцію, стрімко втричі зросла за період 2015–2017 років.

Це зростання виявилось тимчасовим, бо в 2018 р. вона знову суттєво знизилася. Довіра до місцевих органів влади вдвічі зросла після виборів наприкінці 2015 року, але у 2018 р. знову знизилась.

Ну а що уряд Порошенка? А ось вам!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я