На голову Сфера ЖКГ Українці без лічильників платитимуть за газ більше

Українці без лічильників платитимуть за газ більше

191
0

Уряд збільшив майже у півтора рази (до 4,4 куб. м. газу на особу) норми споживання газу для населення без лічильників. Це означає, що невдовзі українці платитимуть за блакитне паливо більше.

Кабінет Міністрів схвалив збільшення норм споживання газу для споживачів без лічильників, які використовують його для приготування їжі, з 3 до 4,4 куб. м газу на особу. Таке рішення було ухвалене урядом на засіданні вчора, повідомляє АІ “Україна Комунальна”

“Протокольним дорученням уряду протягом двох тижнів подати на розгляд Кабінету міністрів документ стосовно регіональних коефіцієнтів споживання газу”, – зазначив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.
 
Таким чином, ціна на газ для споживачів, що використовують його для приготування їжі, може бути збільшена майже у півтора рази.
 
Нагадаємо, уряд зменшив норми споживання газу для населення без лічильників, які використовують його для приготування їжі, наприкінці квітня минулого року з метою уникнення громадського невдоволення через збільшення роздрібних цін на газ.
 
Зауважимо, з 1 квітня 2015 року роздрібна ціна на газ для населення без лічильників, котре використовує його для приготування їжі, становить 7,188 грн за 1 куб. м.
 
До цього часу норматив споживання газу для населення без лічильників, які використовують тільки газову плиту, становив 6 куб. м газу.
 
Як повідомлялося, раніше, суд залишив без задоволення касаційну скаргу Кабміну щодо визнання недійсною постанову, котра зменшувала норми газоспоживання вдвічі.
 
Анастасия Люк
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я