На голову Новини Український безпілотник “Фантом” посів друге місце в рейтингу на виставці в ОАЕ

Український безпілотник “Фантом” посів друге місце в рейтингу на виставці в ОАЕ

155
0

Безпілотний БТР “Фантом”, від ДП “Спецтехноекспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, який був представлений на масштабній міжнародній виставці IDEX-2017, потрапив у ТОП-5 рейтингу аналітичного видання Defence Blog, як найбільш цікава бойова машина.

Оборонна виставка IDEX проходить в Абу-Дабі з 19 по 23 лютого 2017 року, найважливіша подія в своєму роді на Близькому Сході. IDEX 2017 є однією з найбільших і стратегічно важливих в світі оборони і безпеки виставок. Учасники та відвідувачі виставки мають можливість зустрітися з місцевими та міжнародними виробниками і постачальниками новітнього обладнання, технологій і систем, пише Голос народу з посиланням на Українські новини.

Український безпілотник

Оборонна виставка IDEX проходить в Абу-Дабі з 19 по 23 лютого 2017 року, найважливіша подія в своєму роді на Близькому Сході. IDEX 2017 є однією з найбільших і стратегічно важливих в світі оборони і безпеки виставок. Учасники та відвідувачі виставки мають можливість зустрітися з місцевими та міжнародними виробниками і постачальниками новітнього обладнання, технологій і систем.

Загалом у виставці взяли участь 1235 компаній, включаючи Boeing, Lockheed Martin, Northrop Grumman, Raytheon і Укроборонпром.

В рейтингу з п’яти сучасних розробок в сфері бронетехніки, український беспилотний БТР “обігнав” турецьку БМП Kaplan-20 з 105-мм гарматою, колісну БМП Rabdan з Об’єднаних Арабських еміратів і сербський броньовик Milosh BOV M16.

“Розробники інтегрували систему протитанкові ракети “Бар’єр” в “Фантом”. З таким озброєнням, майже невидимий і мобільний “Фантом” здатний вражати важкі і легкі броньовані цілі на відстані від 100 до 5000 метрів. Крім того, “Фантом” оснащений стабілізованою платформою для різних видів озброєння. Вогневі випробування “Фантом” з кулеметом калібру 12,7 мм підтвердили високу ефективність нової розробки”, – пише видання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я