На голову Новини Українській економіці пророкують зростання у 2017 році

Українській економіці пророкують зростання у 2017 році

129
0

Серед найважливіших досягнень відзначив макроекономічну стабілізацію, зростання реального ВВП попри економічну та збройну агресію з боку Росії.

Про це йдеться в дописі першого віце-прем’єр-міністра України-міністра економічного розвитку та торгівлі Степана Кубіва, пише Соцпортал.

 — Наголосив, що названі показники зростання — це результат спрямованих зусиль Уряду у сфері дерегуляції, активізації зовнішньоторговельної політики, інших важливих реформ у ключових галузях та сферах,  — відзначив він.

За його словами, важливо, що у 2016 році серед пріоритетів Уряду знову з’явилася промислова політика.

 — У 2017 року плануємо напрацювати стратегію промислового розвитку, яка дозволить зосередити зусилля та спрямувати їх на відновлення великих промислових виробництв, розвинути та підсилити існуючі, покращити та вдосконалити товари, які виробляються в Україні. Це дозволить відійти від сировинно-орієнтованого виробництва та збільшити виробництво товарів з високою доданою вартістю у транспортному, сільськогосподарському, аерокосмічному, енергетичному машинобудуванні, переробній промисловості, виробництві озброєння, військової та спеціальної техніки. На 2017 рік прогноз досить оптимістичний, — додав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я