На голову Новини Україна закінчила Олімпіаду з найгіршим результатом за всю історію

Україна закінчила Олімпіаду з найгіршим результатом за всю історію

161
0

Олімпійська збірна України поставила власний антирекорд в Ріо: вперше країна завоювала так мало медалей, серед яких тільки дві – золоті.

На офіційному сайті Олімпійських ігор відзначається, що за всю їх історію Україна в 2016 році показала найгірший результат в порівнянні з виступами в попередні роки. Збірна країни встановила власний антирекорд в трьох основних категоріях: загальна кількість медалей, кількість золотих серед них і місце в підсумковому медальному заліку, пише Преса України.

Українські олімпійці привезли з Ріо всього 11 медалей, серед яких тільки дві – золоті. Останні – заслуга спортсмена Олега Верняева з його виступом на брусах, а також каноніста Юрія Чебана.

П’ятьма срібними медалями поповнили колекцію той же Верняєв, а також стрілок Андрій Куліш, жіноча збірна з фехтування на шаблях, спортсмен в сучасному п’ятиборстві Павло Тимощенко і борець у вільному стилі Жан Беленюк.

Чотири бронзи – заслуга шаблістки Ольги Харлан, гімнастки Ганни Різатдінової каноїстів Тараса Міщука і Дмитра Янчука, а також стрибуна у висоту Богдана Бондаренка.

В кінцевому медальному заліку Україна посіла 31 місце. До цього найнижчим щаблем, який коли-небудь займала в заліку збірна країни, був 21-ий на Олімпіаді-2000 в Сіетлі. Тоді Україна показала дещо вищий результат за кількістю золота, ніж цього року – три медалі. 

Український спортивний журналіст Валентин Щербачов зазначав, що Україна отримала б набагато більше олімпійських нагород, якби її спортсмени не представляли інші країни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я