На голову Новини Україна ставить ультиматум Раді Європи: може скасувати давно недіючі Мінські угоди!

Україна ставить ультиматум Раді Європи: може скасувати давно недіючі Мінські угоди!

122
0

Те, що ряд країн Євросоюзу завдяки проросійському лоббі та грошам РФ ігнорують інтереси безпеки України – ДАВНО ДОВЕДЕНИЙ ФАКТ! А тому…

Україна готується відмовитися від дотримання Мінських угод у разі, якщо Німеччина, Франція та інші держави доб’ються зняття санкційного тиску з РФ у Раді Європи!

Про це заявив у Брюсселі міністр закордонних справ Павло Клімкін. Він наголосив, що на зустрічах у неділю ввечері та у понеділок уже повідомив про це колег-міністрів з європейських держав.

“Якщо ви підете (на зняття санкційного тиску), як хочуть декілька країн, я того ж дня вийду і скажу, що “Мінська” у нас відтепер немає, і його вбила не тільки Росія, його вбили також ви”, – розповів він.

Відповідаючи на запитання, міністр наголосив, що попри відсутність прямого зв’язку між “Мінськом” та санкційним тиском на РФ у Раді Європи, Україна має підстави для такого кроку. “Якщо зараз, після того як Росія почала видавати паспорти (мешканцям окупованої території Донбасу), ви підете на кроки назустріч Росії – тоді тотально руйнується взагалі вся логіка того, що ми досі робили”, – пояснив він.

Головним лобістом зняття санкційного тиску є Німеччина, яку підтримують французи та низка інших держав. Клімкин підтвердив, що сконцентрувався на переговорах із ними.   

“Німці це почули, і французи це почули, і голландці. Чи погодилися? Спитайте у них. Але з німецьким міністром ми окремо дуже довго це обговорювали сьогодні”, – сказав Клімкин…

Схожа історія із захистом прав і безпеки ряду малих країн Європи була у 30-ті роки, коли фашистська Німеччина просувала свої інтереси, але політики робили “свою гру”… Ну а результат відомий…

Тож історія повторюється. Цього разу із Російською Федерацією, тобто агресивним рашизмом…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я