На голову Новини Україна покращила показник у рейтингу інноваційних країн світу

Україна покращила показник у рейтингу інноваційних країн світу

124
0

Перше місце рейтингу шостий рік поспіль займає Швейцарія.

Україна піднялася на вісім позицій у порівнянні з минулим роком у глобальному інноваційному індексі – на 56 місяце серед 128 країн. Про це йдеться в доповіді ООН Global Innovation Index 2016. Варто зазначити, що у попередні роки наша країна не піднімалась вище 63 місця, пише Тиждень.ua

Перше місце рейтингу шостий рік поспіль займає Швейцарія, друге – Швеція, третє – Великобританія, четверте – США і замикає п’ятірку Фінляндія. Німеччина вперше опинилася в десятці найбільш інноваційних країн, піднявшись на два пункти в порівнянні з попереднім роком. 

Рейтинг був складений на основі декількох показників. Зокрема, за рівнем інвестицій в дослідження і науково-технічні розробки, а також впровадження інноваційних ідей у виробництво, що, на думку дослідників, є одним з ключових для економічного зростання. Також аналізувалися витрати країн на освіту і розвиток інфраструктури.​

Результати щорічного дослідження Global Innovation Index, проведеного Університет Корнелла, університетом економіки INSEAD і Всесвітньою організацією інтелектуальної власності при ООН, публікуються вже в дев’ятий раз.

У 2015 році Україна посіла 64 місце в цьому рейтингу. У 2014 році країна була на 63 місці, а в 2013 – на 71. В рейтингу 2012 року Україна також зайняла 71-ше місце. Проте у 2011 інноваційний потенціал України був оцінений вище – країна займала 63-тє місце.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я