На голову Новини Україна починає пошуки нафти і газу Чорному морі

Україна починає пошуки нафти і газу Чорному морі

139
0

У четвер, 17 листопада, в Одесі відбудеться відхід в рейс єдиного в Україні науково-дослідного судна “Іскатель”, яке здійснюватиме роботи з пошуку нафти і газу на Північно-західному шельфі Чорного моря. 

Про це повідомляє Державна служба геології та надр Українинафтогазопошукових сейсморозвідувальних і геохімічних робіт в межах Кілійсько-Зміїного уступу і Криловського прогину, район робіт – Північно-західний шельф Чорного моря”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, науково-дослідне судно “Іскатель” після трирічної перерви розпочинає морські геолого-геофізичні дослідження.

“Іскатель” – унікальне судно для виконання сейсморозвідувальних робіт як звичайної середньочастотної модифікації, так і високо роздільної (високочастотної). Низький рівень шуму двигунів забезпечує високу якість сейсмічного матеріалу і його геологічну інформативність”, – додали у Держгеонадрах.

Там також зазначили, що у 2015 році було відновлено фінансування морських робіт, і після трьох років сухого відстою здійснено поточний ремонт і докове обстеження. Як повідомили у  у Держгеонадрах, південний регіон країни – найменш вивчений і один із перспективних, шельф Чорного моря освоєний на 4%.

“У планах ПричорноморДРГП на ділянці площею 6770 кв. км, яка в адміністративному відношенні примикає до південної частини Одеської області, за напрямком нафта і газ провести комплексні геофізичні і геохімічні дослідження з метою виявлення і підготовки до пошуково-розвідувального буріння перспективних на ВВ об’єктів. У рамках об’єкту відпрацювання 7000 км профільних робіт сейсморозвідки і 2160 станцій геохімічних спостережень. Цим рейсом розпочинаємо морський етап масштабних робіт”, – зазначається також у повідомленні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я