На голову Новини Україна має право ставити питання про відновлення ядерного потенціалу, – нардеп

Україна має право ставити питання про відновлення ядерного потенціалу, – нардеп

173
0

6 грудня 2016 року під час брифінгу в парламенті народний депутат від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко заявив, що Україна має залишати за собою право ставити питання про відновлення ядерного потенціалу, оскільки, віддавши ядерну зброю за паперові гарантії, насправді не отримала адекватної підтримки від союзників.

Націоналіст принагідно привітав українських воїнів із Днем Збройних Сил України та констатував, що саме українське воїнство зупинило агресора – цим українські солдати, офіцери, добровольці, волонтери продемонстрували, що Україна може себе захистити і робитиме це далі до повної перемоги над ворогом.  Парламентар також нагадав, що 5 грудня 1994 року був підписаний Будапештський меморандум, який позбавив Україну на той час третього в світі ядерного потенціалу, інформує vgolos.com.ua

«Це найбільш безглуздий вчинок за всю новітню історію України, бо тодішнє керівництво держави повірило паперовим гарантіям. Коли ж сталася війна і Російська Федерація, яка теж була так званим гарантом за Будапештським меморандумом, почала наступ на Україну, коли відбулась анексія Криму й запалав Донбас, ми побачили, що норми цього меморандуму не працюють.

Звичайно, що відповідальність несе уже і чинна влада, яка погодилася на так званий Нормандський формат, хоча мала наполягати саме на виконанні Будапештському меморандуму. Необхідно було передусім апелювати до США та Великої Британії як держав-гарантів.

Маємо зрозуміти, що дістати підтримку від будь-яких союзників зможемо тільки тоді, коли самі  будемо сильними. «Свобода» переконана: Україна в свій час віддала ядерний потенціал за паперові гарантії, які не працюють, тому зараз держава має лишати за собою право ставити питання про відновлення ядерного потенціалу, оскільки наші гарантії не були виконані. Тільки сильна боєздатна українська армія і держава, яка може за себе постояти, є гарантами власної територіальної цілісності», – зазначив Андрій Іллєнко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я