На голову Новини Україна досі не передала ЄК частину “безвізових законів”

Україна досі не передала ЄК частину “безвізових законів”

157
0

Україна досі не передала Єврокомісії частину прийнятих Верховною радою “безвізових законів”.

Про це, як повідомляє кореспондент “Європейської правди”, заявила під час прес-конференції в Києві заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль.

За її словами, обговорення окремих законопроектів  не відбулося під час засідання вищих посадових осіб в Брюсселі через те, що остаточні тексти все ще не були передані європейській стороні.

“На жаль, ми не змогли до зустрічі надати остаточну версію закону щодо офісу з повернення активів. Це питання залишилося за межами нашого обговорення”, – відзначила Зеркаль.

“Дуже важливо, щоб ми могли передати ЄК прийняті закони для того, щоб там оцінили, наскільки вони відповідають нормам ЄС. Це єдине, що в нас не виконано. Що від нас чекають  – це побачити ці закони”, – наголосила вона.

Водночас заступник міністра юстиції Антон Янчук підкреслив,що в міністерстві ще немає остаточних текстів окремих прийнятих законів.

“Є різні варіанти тексту, але остаточного в Мін’юсті немає”, – відзначив він.

Разом з тим, за словами народного депутата Ганни Гопко, йдеться про два законопроекти, які вчора були підписані головою Верховної ради Володимиром Гройсманом та відправлені на підпис президенту.

eurointegration

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я