На голову Новини Угода про зону вільної торгівлі Україна-Канада почне працювати з 1 серпня цього...

Угода про зону вільної торгівлі Україна-Канада почне працювати з 1 серпня цього року

381
0

Україна отримала урядову ноту від Канади про завершення всіх внутрішніх процедур для набуття чинності Угодою про вільну торгівлю між двома країнами.

Про це повідомив посол України в Канаді Андрій Шевченко

“Друзі, спішу повідомити: вільна торгівля між Україною і Канадою почнеться 1 серпня цього року! У нас подвійне відчуття: фініш і старт – два в одному. Це історичний момент, який підсумовує колосальний пласт роботи наших дипломатів і політиків. Але це і початок набагато значимішого етапу: час наповнювати цю Угоду життям – контрактами, робочими місцями та інвестиціями”, – написав він.

Угода з 1 серпня скасує 98% тарифів на українські товари, які продаватимуться до Канади. Для канадських товарів одразу скасовується 72% тарифів, а упродовж 7 років безмитний експорт виросте до 98%.

Угода також взаємно відкриває ринки державних закупівель. Окремі розділи Угоди захищають електронну комерцію та інтелектуальну власність.

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на своїй сторінці в Facebook оприлюднив документ, отриманий від канадської сторони.

 

Нагадаємо, угода була підписана 11 липня минулого року під час візиту Джастіна Трюдо до Києва.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я