На голову Економіка “Угроблені” катери: Україна вимагатиме від злодійки РФ повернути “все що там є”!

“Угроблені” катери: Україна вимагатиме від злодійки РФ повернути “все що там є”!

264
0

Президент Володимир Зеленський після огляду повернених РФ викрадених катерів “Бердянськ” і “Нікополь” та буксира “Яни Капу” в Очакові повідомив, що на них не вистачає частини озброєння і обладнання (навіть унітазів та розеток!!!), і заявив, що Україна вимагатиме від Росії повернути “все що там є”.

 

Джерело: брифінг президента в Очакові

Пряма мова: “Те що ми побачили, дійсно не вистачає і обладнання частково, і частини озброєння. Я побачив стан, буде розслідування.

Ми обов’язково звернемось до російської сторони, щоб нам повернули все, що там є.

Паралельно ми готові одремонтувати…Десь три місяці – і все буде на ходу”.

Зеленського в Очакові супроводжує послиня Німеччини Анка Фельдгузен і посол Франції Етьєн де Понсен, а також спецпредставник ОБСЄ у складі Тристоронньої контактної групи у Мінську Мартін Сайдік.

 

Що було раніше: 18 листопада пресцентр Командування Військово-Морських Сил України повідомив, що затримані в Керченській протоці в листопаді 2018 року катери “Нікополь”, “Бердянськ” та буксир “Яни Капу” прямують додому.

20 листопада 2019 командувач Військово-морськими силами Ігор Воронченко розповів, що українські судна повертаються в Україну на буксирі, бо росіяни їх фактично “угробили”.

Передісторія:

  • 25 листопада 2018 року в Керченській протоці російські військові обстріляли і захопили українські катери “Бердянськ” і “Нікополь” і буксир “Яни Капу” з екіпажами, які прямували з Одеси до Маріуполя.
  • Троє українських моряків отримали поранення.
  • 24 полоненим українцям пред’явили звинуваченняза ч.3 ст.322 КК Росії (незаконний перетин кордону). Вони провели в російському СІЗО 10 місяців.
  • 7 вересня 2019 року моряків обміняли і повернули в Україну.

А чому тут дивуватись! Бо зла на увесь світ росія вічно все краде, а потім інших за це оббіхує!