На голову Новини Учасники Вінницького Віче до офісу Ахметова

Учасники Вінницького Віче до офісу Ахметова

222
0

Політично активні вінничани під час недільного віче прозвітували про свою участь у марші націоналістів, який відбувся у Києві 19 січня

— Представники нашої громади взяли участь у марші протесту, — розповів майданівець Петро. — Спочатку пішли до офісу Ріната Ахметова, де зустріли кордон з поліцейських та Нацгвардії, а потім пішли на Грушевського, де два року тому точилося протистояння. Вважаю цю поїздку корисною, адже ми знайшли багато однодумців і завели корисні знайомства.

Нагадаємо, що свою поїздку до столиці вінницькі майданівці планували заздалегідь.

вінницьке віче фото

Обговоривши київські справи, активісти повернулися до нагальних проблем рідного міста. Зокрема, один з учасників віче розповів, що міська рада відмовилась відповідати на колективний запит громади, в якому були викладені побажання та претензії народу щодо роботи місцевого самоврядування.

вінницьке віче фото

— Мені прийшов лист від міськради. Там сказано, що наш запит не може бути розглянутий через анонімність. Як він може бути анонімним, якщо вони мені відповідь додому прислали? — сказав учасник віче Андрій. — Я вважаю, що цим вони просто плюнули людям в обличчя.

вінницьке віче фото

Аби ще раз привернути увагу муніципалітету до проблем громади, часники віче домовилися влаштувати 29 січня мітинг біля міської ради, після чого вкотре обговорили гучну “справу Хорта”.

вінницьке віче фото

— Зараз в країні вже більше шістдесяти таких, як Юра. Свого часу він був першим патріотом, кого посадила нинішня влада, — емоційно промовила мати Юрія, Оксана Павленко. — Я буду надалі вимагати випустити його та припинити переслідування інших вінничан — Шостака і Сіранчука. Влада має піклуватися про добробут держави, а не займатися репресіями.

 

вінницьке віче фото

вінницьке віче фото

вінницьке віче фото

 

vlasno.info

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я