На голову Новини Учасники бойових дій зберуться у Вінниці, щоб записати відеозвернення до світових лідерів

Учасники бойових дій зберуться у Вінниці, щоб записати відеозвернення до світових лідерів

132
0

25 березня за ініціативи Громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» відбудеться міжнародний форум «Ветерани війни за мир». 

 Учасники бойових дій та ветерани війни з різних країн світу приїдуть до Вінниці, щоб обговорити нинішню ситуацію в Україні. За результатами форуму буде записане відеозвернення до світових лідерів з проханням забезпечити вирішення військових конфліктів шляхом мирних переговорів, пише День.

«На тлі нинішньої ситуації в Україні та інших країнах світу, де тривають збройні конфлікти, виникає необхідність якомога швидшої консолідації організацій учасників бойових дій, волонтерського руху та об’єднань, які сповідують миротворчі принципи, – каже голова Спілки Анатолій Слівінський. – З цією метою ми проводимо міжнародний форму «Ветерани війни за мир», під час якого складемо і запишемо відеозвернення до парламентарів, лідерів демократичних країн та міжнародних організацій. Наша вимога єдина – зробити неможливим застосування воєнної сили. Бо війну можна назвати «гібридною», але людські смерті – ні».

У форумі, окрім учасників бойових дій, візьмуть участь представники медичного корпусу армії США, Фонду Девіда Лінча, асоціації «Вчені світу за мир», місії ОБСЕ, офісу НАТО в Україні, Представництва ЄС в Україні, Балтійсько-Чорноморської конфедерації, міжнародного комітету Червоного Хреста та інших організацій світу.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я