На голову Новини У зоні катастрофи у Єгипті знайшли елементи, що не належать до конструкції...

У зоні катастрофи у Єгипті знайшли елементи, що не належать до конструкції літака

66
0

Експерти, які працюють у районі аварії російського літака А321 на Синаї, виявили елементи, які не належать до його конструкції. 

 Про це ТАСС повідомили інформовані джерела в Каїрі.

– Експерти виявили в зоні катастрофи елементи, що не належать до конструкції літака. Вони направлені на експертизу, – сказав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, в авторитетній приватній розвідувально-аналітичній компанії Stratfor вважають, що причиною аварії російського пасажирського літака над Єгиптом могла стати бомба, пронесена кимось на борт. А в американському міноборони повідомили – їхній інфрачервоний супутник зафіксував тепловий спалах у той же час і в тому ж місці, де перед катастрофою перебував російський літак. Припускають вибух бомби або паливних баків. Свідчень про влучання ракети, за словами американських фахівців, немає. 

Загалом через аварію літака в суботу загинули 224 людини, четверо з них – українці. Розслідування ведуть єгиптяни. Нині на місці аварії сотня російських рятувальників проводить пошукову операцію. Зокрема, вони виявили 118 паспортів, серед яких і документи чотирьох українців та білоруса, які летіли нещасливим рейсом. 

Джерело: fakty.ictv.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я