На голову Новини У «зливного бачка» Тараса Чорноівана з’явився конкурент – «болванізатор» і «свисток» Юрій...

У «зливного бачка» Тараса Чорноівана з’явився конкурент – «болванізатор» і «свисток» Юрій Басюк (ВІДЕОдоказ)

461
0

Спочатку, коли я вперше побачив «ВінницяДейлі» подумав, що то чергове творіння відомого у Вінниці своїми чорнушними матеріалами, псевдожурналіста Тараса Чорноівана.

Спочатку, коли я вперше побачив «ВінницяДейлі» подумав, що то чергове творіння відомого у Вінниці своїми чорнушними матеріалами, псевдожурналіста Тараса Чорноівана.

 

А ні. Виявляється, в нашому місті є ще недожурналіст – Юрій Басюк.

Він продав свою «ВінницяІнфо» і взявся продюсувати «ВінницяДейлі».

Видання Чорноівана і сайт Басюка мають схожий «почерк»: вони подають неперевірену інформацію, різноманітний компромат, базарні чутки, відверту заказуху…

От тільки Чорноіван заробляє на усіх підряд – політиках, викладачах, бізнесменах… А Басюк працює виключно на владу. Хто б не був у керма, регіонали чи порошенківці, Басюк в темі.

Якщо погортати колишній басюковський сайт «Вінницяінфо», то можна знайти інформацію гарно вилизану про владу, якраз таку, як треба.

Наприклад, ось «альманах» гарних справ екс-губернатора регіоналаІвана Мовчана:

 

 

А ось – Володимира Гройсмана:

 

 

Дуже зрозумілою стає провладна позиція «журналіста» Басюка під час президентських виборів, коли той відкрито займався чорнухою, поливаючи брудом усі, без виключення партії, окрім «Блоку Порошенка».

На що був успішно «посланим» у «заслужене відрядження» Вінницькою «Батьківщиною» та її очільницею Людмилою Щербаківською:

– Він розміщує свої брехливі статті без права на альтернативну думку й оскарження: спростування не публікуються, як і не приймаються редакцією коментарі фігурантів публікацій, – запевнила Людмила Щербаківська. (детальніше тут:http://i-vin.info/news/vinnytskyy-zhurnalist-oblaposhyv-poroshenka-7457 )

Натомість порошенківська джинса масово «осідала» на «ВінницяІнфо».

 

Після успішних для Басюка результатів президентських, а потім і парламентських виборів, аби не заржавіти, взявся поливати брудом голову облради Сергія Свитка. Зрозуміло, що не з особистої ініціативи. Йому зливали вже підготовлену компромативну інформацію.
Басюк вправно відпрацьовує свої гроші.

Після так званого «захвату» приміщення облдержадміністрації на сторінці губернаторської групи у Фейсбуці «Громада Вінниччини» з’явилось «завдання» для підручних псів, цитую: «До речі, хтось аналізував причетність Ляшка до вінницьких подій? Банах – кандидат від Ляшка до ВР на останніх виборах. Хто ще з мітингувальників має відношення до ридикюлів? Поділіться інфою».

 

 

І тут, Юрій Басюк, висолопивши язика взявся служить родінє і почав висмоктувати з пальця історію про те, як радикальний нардеп планував узурпацію вінницької обласної влади разом з, не менш, радикальним і навіть проросійським, зі слів Басюка і губернатора,вінницьким бізнесменом Віктором Малиновським. А будували вони ці «коварні» плани, як виявилось в кафе «Тет-а-Тет». Публікуючи цю дезінформацію, Басюк нібито посилається на слова працівників кафе.

 

 

 

Самі ж працівники «Тет-а-тету» заявляють, що за останніх пів року до них ніхто із представників преси не приходив.

 

Шкода, що «журналісту» Басюку не вистачило розуму поцікавитись у самого нардепа чи був він справді у Вінниці в той час та чи зустрічався з Малиновським.

Це був черговий порожній свисток провладного болванізатора з подачки губернатора.

 

До речі, у кафе ведеться відеозйомка. Був би Басюк нормальним журналістом, цей факт врахував би. А так лише виставив себе клоуном в угоду керманичу області.

 

 

 

Джерело: vn.20minut

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я