Новини У Вінниці відкрили потужний завод з виробництва сонячних панелей

У Вінниці відкрили потужний завод з виробництва сонячних панелей

542
0

Українська компанія Kness Group відкрила у Вінниці завод з виробництва сонячних панелей.

За рік там можуть виготовляти сонячних панелей загальною потужністю 200 мегаватів. Це перший завод такої потужності в Україні.

До прикладу, потужності першої черги підприємства (200 мегаватів) вистачило б, аби щороку забезпечувати електроенергією 150 тисяч квартир, зазначають на виробництві.

Компанія планує продавати свої панелі як промисловим, так і побутовим користувачам. Нині на заводі працюють 120 осіб.

“Завод почне працювати з 15 лютого, зараз ми виготовляємо тестові лінійки. Ми навчили одну зміну працівників, у майбутньому завод працюватиме цілодобово, в три зміни. Ми плануємо цього досягти уже за кілька місяців”, — повідомив директор заводу Kness PV О. Довбощук.
Нині на території Вінницької області сонячні електростанції генерують понад 250 МВт. Цього року планують запустити виробництво ще 60 МВт.

KNESS – це українська група компаній, яка розробляє технології та втілює проекти традиційної та відновлюваної енергетики.
Навесні 2018 року Європейський банк реконструкції та розвитку виділив Україні 25,9 мільйонів євро на будівництво трьох сонячних електростанцій, які розташовуватимуться у Вінницькій області.
А за останні три роки в Україні більше 3 тисяч приватних домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 51 МВт.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я