На голову Новини У Вінниці “орел Авакова” начальник міліції напав на журналіста (ВІДЕО)

У Вінниці “орел Авакова” начальник міліції напав на журналіста (ВІДЕО)

318
0

Як повідомив у своєму ФБ Василь Кизка, завдяки Т.в.о. начальника Ямпільського РВ УМВС України у Вінницькій області майору міліції Є.О.Лисому тепер я здогадуюся чому міліціонери задушили журналіста Георгія Гонгадзе. Бо він, перед тим, як йому накинули удавку на шию їм не представився і не показав посвідчення журналіста.

В чому і полягає його вина, що призвела до того, що нещасний генерал міліції, який його задушив, і досі вимушений доводити свою правоту із металевої клітки в залі судових засідань.
Це не чорний анекдот – отака у нас міліцейська логіка, друзі, і досі править бал особливо на переферії цитує його повідомлення сайт ПРИОРИТЕТ.

А ще я вітаю міністра міністерства внутрішніх справ пана Авакова з тим, що у нього на місцях і досі несуть службу такі майори міліції, як Є.О.Лисий. А ще вітаю журналістів України з тим, що нас будуть отак бити і убивати і надалі, якщо ми, нарешті не повстанемо – всі за одного і один за всіх.

Отже, публікую свою заяву, яка подана на ім”я старшого слідчого Лупова 15.07.15 року, а зареєстрована чомусь аж 21.07.15р. І відповідь на неї… т.в.о начальника Ямпільського РВ УМВС України у Вінницькій області майора міліції Є.О.Лисого котру я отримав сьогодні, 8 серпня 2015р. А ще публікую відео того трьохсекундного моменту нападу на мене, як журналіста тому, що я їм не представився… Чому лиш трьохсекундного?. А тому, що далі вони зламали мій фотоапарат редакційний і він вже не діяв, а вони діяли, та ще й як!.. Я ледве живим від них вирвався.

ОПИТУВАННЯ ЯМПІЛЬЧАН. Земляки, є хоч одна людина в нашому місті, яка вірить в те, що ні депутат обласної Ради Волошин, ні депутат районної Ради Проданець, ні прокурор району Калинчук, ні начальник міліції Гаджук, ні начальник Ямпільського міжрайвідділу СБУ (прізвище його не знаю і знати не бажаю) не знали, чи не знають, що я журналіст?

 

 

 

prioritet.org

[iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/-WZoAh5MHe0?feature=player_embedded” frameborder=”0″ allowfullscreen ]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я