Новини У Вінниці міському голові подарували підгузника

У Вінниці міському голові подарували підгузника

381
0

В Пʼятниця, 29 січня відбулась сесія Вінницької міської ради. Перед початком роботи ради біля входу в приміщення зібралося кількасот людей, які хочуть потрапити на засідання. Тримали плакати із закликами звільнити політичних в’язнів та звинувачення влади у корупції

“Рева (заступник голови міськради — Gazeta.ua), коли була минула сесія пообіцяв, що нас будуть пускати. Хочемо знати куди йдуть наші гроші і кому передається власність. Муніципальний ринок, який будували, робили комунікації за міські гроші, тепер продали жінці Гройсмана за 38 тисяч доларів — як трикімнатна квартира. Вона там побудує багатоквартирні будинки і буде нам продавати”, – виступає перед людьми Ольга Маліновська, пише gazeta.ua

З вигуками “Ганьба”, люди зайшли у приміщення. Проривалися через турнікети до сходів на третій поверх, де знаходиться зал засідань. Їх зупила муніципальна поліція.

“Понаймали охорону для себе за наші гроші. Вони мають кімнати куди приводять пенсіонерів і вимагають платити штрафи. Ганяються за тими хто не може заплатити за комунальні послуги і виносить щось продати на вулицю”, – обурюється вінничанка Ніна Полішевська.

Незадоволені вимагали зустрічі із головою міської ради Сергієм Моргуновим. Після сесії до вінничан виходить заступник міського голови Андрій Рева. З ним починають виясняти чому не дотримав обіцянки. Пояснює, що треба було робити офіційне звернення і оформити дозволи.

“Рева забрехався, а Моргунов всрався!” – вигукують з натовпу і передають заступнику міського голови підгузника.

Через годину перепалок, після обіцянки заступника організувати зустріч п’ятьох активістів та міського голови на наступному тижні люди розходяться.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я