На голову Економіка У Вінниці вартість вивезення відходів зросте на 61%.

У Вінниці вартість вивезення відходів зросте на 61%.

113
0

Картинки по запросу "ековін фото" Комунальне підприємство «Ековін» підвищує тариф на вивезення твердих побутових відходів. З 1 березня 2021 року мешканці багатоповерхових будинків платитимуть за цю послугу з розрахунку 26,85 гривень на одну людину. Тариф затверджено виконкомом міської ради.

В «Ековін» стверджують, що йдуть на півдищення вартості послуги вимушено, оскільки чинний тариф – 16,38 гривень, був встановлений ще у 2018 році і наразі дозволяє покривати лише 77,8% собівартості послуги. Разом з тим, зросли ціни на паливно-мастильні матеріали, а зарпалати працівникам та ставки екологічного податку виросли.

Як пояснив директор КП Петро Гриневич, через постійне збільшення витрат за результатами фінансово-господарської діяльності за 9 місяців 2020 року «Ековін» отримало великі збитки. Це спричинило те, що на підприємстві постійно бракує обігових коштів, що може призвести до заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємства та обов’язкових платежів до бюджету. Відтак, вже навесні вартість вивезення побудових відходів для вінничан зросте на 61%.   У міській раді тим часом зауважули, що в місті Суми тариф за послуги з поводження з побутовими відходами складає 31,57 грн з людини, у Києві – 36,11 грн,у  Дніпрі – 25 грн. У сусідньому Хмельницькому зараз також відбувається перегляд тарифу, який за розрахунками має становити 31 грн.

Джерело

#міськрада #ековін #тарифи #корупція

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я