Блоги У Вінниці започатковують рух «НЕ ПЛАТИ ЗАЙВІ ГРОШІ» за комуналку

У Вінниці започатковують рух «НЕ ПЛАТИ ЗАЙВІ ГРОШІ» за комуналку

635
0

Активісти Народної ради вважають тарифи на комунальні послуги необґрунтованими та антинародними, тому у разі, якщо вони не будуть переглянутими, обіцяють відмовитись їх оплачувати взагалі!

«Марш пустих каструль» зібрав сьогодні під вінницькою міською радою близько трьох сот мешканців Вінниці.

Вінничани обурювались скасуванням пільг на оплату комунальних послух та медичне обслуговування деяких категорій громадян.

Активістка ГО «Голос народу» Надія Поліщук розповідала слухачам більш детально про те, які наслідки матиме позбавлення пільг:

Уряд забирає в нам останнє. Я ветеран праці, дитина війни залишаюсь без пільг на оплату комунальних послуг, бо правління вирішило залатати дірки в бюджеті за наш з вами рахунок. – обурювалась пані Надія.

Вона пояснила присутнім, що таке сукупний місячний дохід та як правильно вирахувати чи підпадають вони на врізання пільг:

Потрібно додати всі доходи приписаних мешканців квартири чи будинку за пів року , як того вимагає Кабмін, поділити на 6 місяців, а потім місячний дохід розділити на кількість членів у родині. Якщо сума перевищує 1710 грн – забудьтесь про пільги…- підсумувала активістка.

Я особисто, вважаю, що забирати пільги в тих, кого життя і так не балувало – знущання над людьми. А в умовах економічної кризи, при безперервному зростанні цін на продукти та ліки та з космічними тарифами на комунальні послуги, забрати в громадян пільги – все одно що розпочати геноцид.

В той час, коли не піднімаються пенсії та мінімальна зарплата, коли прожитковий мінімум не відповідає реальності, а ціни на все, в тому числі і на «комуналку» лише ростуть, – уряд залишив українців на межі виживання.

Як прожити сьогодні на мінімальну пенсію чи зарплату? Це ж нонсенс! А якщо в пенсіонера, який все життя пропрацював важко на якомусь заводі, заслуживши собі при цьому звання ветерана праці, отримує трохи більшу пенсію, то йому взяли й пільги врізали! То це що, хіба не геноцид? 

Учасники мітингу обговоривши необґрунтовані тарифи на комунальні послуги, вирішили письмово звернутись до уряду Арсенія Яценюка з вимогою в терміновому порядку переглянути тарифи. Якщо ж цього не буде зроблено, вінничани погрожують відмовитись платити за комунальні послуги – взагалі.

І я їх перший підтримаю!

Отож, ми вимагаємо негайно зменшити тарифи на газ та електроенергію, бо ті ціни, які вони поставили – космічні. Звичайна людина може сісти з калькулятором і підрахувати вартість світла і газу для потреб ЖКГ і ця сума буде як мінімум вдвічі менша за ту, що вони встановили. Якщо ж уряд цього не зробить, то на початку опалювального сазону ми започаткуємо акцію “Не плати зайві гроші”. Вінничани просто не платитимуть кошти за житлово-комунальні послуги до тих пір, допоки не врегулюються ціни на них. 

Не вірете? Побачите самі!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я