На голову Новини У Вінниці сильно подорожчає вода вже за кілька тижнів

У Вінниці сильно подорожчає вода вже за кілька тижнів

100
0

  З 1 липня вінничани платитимуть за воду на 84% більше. За даними Нацкомісії з держрегулювання у сфері комунальних послуг, оплата за воду буде здійснюватись із закладеною рентабельністю до 5%.

   З 1 липня вінничани платитимуть за воду на 84% більше. За даними Нацкомісії з держрегулювання у сфері комунальних послуг, оплата за воду буде здійснюватись із закладеною рентабельністю до 5%.

Таким чином тарифи на водовідведення (стоки) будуть підвищені на 105%,на водоспоживання (вода і стоки) на 93%,та на водопостачання у середньому на 84%.

Порівняно з останнім підвищенням тарифів, яке було у 2012 році, ціни на воду помітно зросли в зв’язку з виплатами зарплат,закупівлею електроенергії та реагентів. Підвищення цін також аргументують тим,що при старих тарифах Водоканали будуть працювати собі у збиток,що приведе до масового скорочення підприємств.

По всій крані ціни на водопостачання будуть зростати досить не рівномірно у зв’язку з тим, що у всіх підприємствах різні проблеми та різні витрати на утримання та ремонт комунікацій. Тому,було б досить несправедливо підвищувати ціни рівномірно по всій країні.
Кожен з водоканалів потребує фінансування для усунення різних проблем: ремонту комунікацій, закупівлі нового обладнання, модернізації системи. Розроблені новітні проекти з удосконалення очисних споруд, які не можуть бути реалізовані без додаткової фінансової допомоги за кордоном.

За даними Нацкомпослуг, нові тарифи на водопостачання не сильно вдарять по гаманцях вінничан.
для пенсіонерів та багатодітних сімей будуть передбачені пільги та субсидії,а середньостатистичні вінничани будуть платити в середньому на 36 грн більше.
Однак, значне здорожчення води не значить, що якість надання послуг по водопостачанню, водоспоживанню та водовідведенню, покращиться.
 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я