На голову Новини У Вінниці революція! Опозиційні сили оголосили безстрокову акцію по усуненню з посади...

У Вінниці революція! Опозиційні сили оголосили безстрокову акцію по усуненню з посади міського голови Володимира Гройсмана

176
0

 Шановні вінничани!

Національно-патріотичні сили Вінниччини оголошують громадянську недовіру міському голові В.Гройсману у відповідь на черговий антиукраїнський крок міської влади в наболілому питанні спорудження пам’ятника Тарасові Шевченку.

 Шановні вінничани!

Національно-патріотичні сили Вінниччини оголошують громадянську недовіру міському голові В.Гройсману у відповідь на черговий антиукраїнський крок міської влади в наболілому питанні спорудження пам’ятника Тарасові Шевченку.

Загальновідомо: у світі – більше 1100 пам’ятників Т.Шевченку, а місто Вінниця – єдиний обласний центр в Україні, де такий пам’ятник відсутній, хоча ще з початку 90-х років минулого століття громадськість домагається його встановлення. Тільки у лютому 2004 року виконком міської ради ухвалив відповідне рішення, і тому нарешті площу Театральну було реконструйовану під пам’ятник Т.Шевченку. Але міська влада, керована В.Гройсманом, зробила усе можливе, щоб до 200-річного ювілею не був споруджений пам’ятник, гідний Великого Кобзаря. Проігнорувавши думку громади, протягом останніх років міська влада під керівництвом В.Гройсмана ухвалювала низку абсурдних рішень про встановлення пам’ятника Т.Шевченку – то в Центральному парку (на кістках репресованих), то на площі біля «Книжки» (колишньому цвинтарі), поруч із пам’ятником Василю Стусу. Це призвело до тривалого протистояння між владою і громадою, до розпалювання міжнаціональної ворожнечі у нашому місті.

Міський голова, нагадуємо, ще у 2011 році заявив, що необхідно провести громадське опитування мешканців Вінниці щодо визначення місця для пам’ятника, що неприпустимо споруджувати пам’ятник Кобзареві на занадто малій, на його думку, площі Театральній. Але вже тепер В.Гройсман знову вкотре змінив свою позицію. Як стало відомо, 15 жовтня 2013 року міський голова та підконтрольні йому чиновники презентували (і що важливо – вже без будь-якого громадського обговорення) проект пам’ятника Т.Шевченка на маленькій, камерній Музейній площі, яка розташована у глухому закутку між краєзнавчим музеєм та обласним архівом.

Ми переконані: такі дії керівника міста – це не тільки приниження величі генія української нації, це послідовна цинічна зневага національних почуттів всіх українців: «і мертвих, і живих, і ненароджених».

Ми стверджуємо: до міської влади на чолі із В.Гройсманом є багато інших претензій, оскільки її діяльність у значній мірі є антисоціальною. Так, медична псевдореформа призвела практично до знищення сфери охорони здоров’я. Так звана транспортна реформа створила масу незручностей і фінансових обтяжень для вінничан. Розпочато експерименти із шкільною галуззю. Місцева влада продовжує незаконний продаж підвальних приміщень багатоквартирних будинків. Без громадських слухань у жителів міста забирають спортивні майданчики для будівництва різних об’єктів. Здійснюється здирництва підприємців, відбувається постійний тиск на малий бізнес. Зруйновано промислове виробництво, Вінниця перетворилася на суцільний «торговельний комплекс» імені гройсманів і моргунових. Мешканці Вінниці втомились від непомірних, необґрунтованих комунальних платежів, від свавілля жеківської мафії та міського комунального підприємства «Архітектурно-будівельний сервіс», яке глумиться над власниками металевих гаражів – усе це «кришується» владою міста та правоохоронними органами.
Прикро, що Вінницька обласна державна адміністрація підіграє В.Гройсману у ухвалені антиукраїнських рішень, зокрема щодо пам’ятника Т.Шевченку, та діє всупереч Указу Президента України про відзначення 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря.
Враховуючи вищевикладене, ми оголошуємо безстрокову акцію – «Вінницю – українську владу», що стане початком усунення від керівництва містом В.Гройсмана і його команди, яка за духом не є українською.

Ми переконані: В.Гройсман не має морального права очолювати наше місто!
Вінниці – українську владу!

Тарасу Шевченку на Театральній бути!

Борімося – поборемо!

За дорученням ради Вінницького обласного громадсько-політичного об’єднання «Український дім»

голова Вінницької обласної організації «ВО «Батьківщина», депутат облради Людмила Щербаківська,

голова Вінницької обласної організації «ВО «Свобода» Олексій Фурман,

голова Вінницької обласної організації Народного Руху України, депутат облради Сергій Свитко,

отаман Вінницького козацького полку імені Івана Богуна Українського козацтва Володимир Воловодюк,

голова Вінницької обласної організації Спілки офіцерів України Ігор Окуленко,

голова Вінницької обласної організації Всеукраїнського товариства «Меморіал» імені Василя Стуса Василь Гурин,

голова Вінницької обласної організації Всеукраїнської асоціації «Зелений світ» Валерій Кульматицький.

17 жовтня 2013 року.

м.Вінниця.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я