На голову Новини У Вінниці продали вже 14 ділянок біля Вишенського озера – вторгували 6...

У Вінниці продали вже 14 ділянок біля Вишенського озера – вторгували 6 млн грн

146
0

За результатами двох днів відкритих торгів по продажу перших 14 ділянок біля ставу «Поділля» до бюджету міста залучено 6 мільйонів гривень

За результатами двох днів відкритих торгів по продажу перших 14 ділянок біля ставу «Поділля» до бюджету міста залучено 6 мільйонів гривень

 

 

Відбулася друга частина першого у місті відкритого аукціону з продажу земельних ділянок комунальної власності під індивідуальну житлову забудову вздовж ставу «Поділля». Під час торгів 20 травня вдалося продати шість ділянок та виручити 2 млн 852 тис грн. Загалом же за два дні аукціону продано 14 ділянок, завдяки чому міський бюджет поповнено на 6 млн грн.

«Ті ділянки, які не продані через відсутність бажаючих купити, будемо повторно виставляти на аукціон, – розповідає директор департаменту комунальних ресурсів міської ради Ігор Шутак. – Міська рада, як розпорядник цих земельних ділянок, в певній мірі задоволена результатом проведення торгів. І головне навіть не фінансовій бік питання, хоча це теж дуже важливо, а сам факт проведення першого в місті Вінниці публічного і відкритого для всіх аукціону з продажу вільних земельних ділянок для житлових потреб і зацікавленість, яку ми побачили від людей. Також ця територія, яка матиме конкретного власника, буде розвиватися. Відтак, значно підвищиться привабливість інших ділянок цієї території через те, що поступово буде освоюватися територія власниками, які вчора і сьогодні брали участь в аукціоні».

Нагадаємо, в перший день торгів 19 травня вдалося продати 8 ділянок, ще на дві – не було покупців. В результаті торгів вдалося залучити до міського бюджету 3 млн 146 тис грн.

 

Джерело: vinnitsaok

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я