На голову Новини У Вінниці мешканці багатоповерхівки вже три місяці живуть без газу

У Вінниці мешканці багатоповерхівки вже три місяці живуть без газу

244
0

Мешканці будинку 103а по вул. Пирогова у Вінниці понад три місяці живуть без газу. Його припинили подавати після перевірки вентиляційних каналів. Їх перебудували власники деяких квартир.

 Мешканці будинку 103а по вул. Пирогова у Вінниці понад три місяці живуть без газу. Його припинили подавати після перевірки вентиляційних каналів. Їх перебудували власники деяких квартир.

— Через кількох людей потерпає весь будинок. Спочатку відключили всім. Але ми поскаржилися в міську раду, то включили, — розповідає мешканець будинку 22-річний Олег Тучинський. — За пару тижнів газовики знову вимкнули газ по стояках, де розвалені вентиляційні шахти. Із середини червня сидимо без газу. Купили електроплитки. Хтось готує в мікроволновках. Тільки в мене індивідуальне опалення. Як дощі йдуть, трохи включили б котла, обігріли квартиру. Але немає як. Приносили нам якусь писульку, щоб погодилися на підключення газу для котлів, а на плиту поставили б пломбу.

У прес-службі "Вінницягаз" повідомили, що станом на 18 вересня у місті відключені від газопостачання 40 квартир. Усі — за адресою Пирогова, 103а.

— Там мешканці досі не усунули недоліків по газопостачаннню, — говорить 31-річна Юлія Рудакова, прес-секретар товариства "Вінницягаз". — Можемо підключати квартири окремо. Людина повинна звернутися до нашої служби. Ми збираємо комісію, перевіряємо вентиляційну шахту. Якщо проблем немає — підключимо індивідуально.

Цьогоріч в області через погану роботу вентиляційних шахт від газопостачання відключали 720 квартир.

— Газовики просто бабки заробляють, — каже вінничанин. Називатися відмовляється. — Нашому будинку 18 років. За цей час ніхто нічо не провіряв і ніхто не потравився. А тепер раптом згадали, що можемо потравитися. За оформлення документів беруть 300 гривень. За те, що перебудують вентиляцію, ще 1200. Бо займатися цим може тільки фірма, що має ліцензію. А вона є лише у газовиків. Ось і виходить, що самі собі роботу придумали, самі заробили.
За інформацією "Gazeta.ua"

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я