На голову Новини У в’язниці США засуджені взяли в заручники охорону і висунули вимоги Трампу

У в’язниці США засуджені взяли в заручники охорону і висунули вимоги Трампу

134
0

Всі в’язниці штату Делавер були поставлені під посилений контроль

У штаті Делавер (США) ув’язнені однієї з в’язниць в місті Смірна захопили в заручники охоронців і висунули вимоги президенту Дональду Трампу. Про це повідомляє NBC, пише РБК

Так, в заручники було взято п’ять охоронців. Пізніше один з них, який отримав поранення, був відпущений ув’язненими на свободу. Відзначається, що в будівлі, в якій відбулося захоплення заручників, перебуває близько 100 ув’язнених. Всього в тюремному комплексі міститься близько 2,5 тис. злочинців.

До виправної установи стягнуті сили поліції і екстрених служб. У зв’язку з інцидентом всі в’язниці штату Делавер були поставлені під посилений контроль. При цьому, за інформацією сайту Delawareonline, ув’язнені висунули вимоги американському президентові: реформування в’язниць і поліпшення умов ув’язнення.

“Ми намагаємося пояснити, навіщо ми це зробили. Дональд Трамп і все, що він зробив і робить зараз. Ми знаємо, що в тюрмах все зміниться на гірше. У нас є вимоги, до яких треба прислухатися і звернути увагу. В першу чергу нам потрібна освіта. Ми хочемо введення реабілітаційної програми, яка буде поширюватися на всіх. І ми хочемо, щоб гроші, які виділяються в’язниці, йшли в її бюджет”, – розповів один з ув’язнених.

На даний час невідомо, чи є у заколотників зброя. З ув’язненими ведуться переговори. Начальник відділу безпеки штату Делавер Роберт Коуп підкреслив, що вимоги заколотників будуть розглянуті в тому випадку, якщо конфлікт буде вирішений мирним шляхом, а “потім поговоримо”.

При цьому він відмовився коментувати вимоги ув’язнених і зазначив, що слідчі займаються з’ясуванням причин події. Один з колишніх в’язнів розповів виданню The News Journal, що напруженість у в’язниці накопичувалася роками. За його словами, нові наглядачі ображали ув’язнених, освітні програми були обмеженими, а за хорошу поведінку їх не переводили в блоки з середньою безпекою, тому що вони були переповнені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я