На голову Новини У Трампа назвали колосальну суму, яку вкрав корупціонер Петро Порошенко!

У Трампа назвали колосальну суму, яку вкрав корупціонер Петро Порошенко!

1108
0

У Трампа назвали колосальну суму, яку вкрав Порошенко. До того ж, екс-президент умудрився перехватити ці гроші у свого попередника Януковича. А прикривав це все Петро Олексійович боротьбою за повернення українському народу всього того, що встиг прикарманити наш “легітимний”!

Радник Трампа, Сем Кислін, звинуватив Петра Порошенка у крадіжці грошей, які конфіскували у Віктора Януковича. Все, що встиг покласти собі на рахунки Віктор Федорович, обіцяли повернути до казни України. Однак, як бачимо, цього не сталося. Бо нова влада розклала їх по своїх кишенях та особистих рахунках!

“Засоби, конфісковані у оточення колишнього президента України Віктора Януковича, були поділені між українською владою за Петра Порошенка”, — повідомив Кислін.

За його словами, вилучені кошти в Януковича, мали б надійти до державного бюджету. Але за часів президентства Порошенка, їх пропорційно розділили між собою його соратники.

“503 мільйони доларів отримав Порошенко через колишнього першого заступника секретаря РНБО, Олега Гладковського, (Свинарчука). Ще 300 мільйонів отримав колишній український генпрокурор, Юрій Луценко, а 20 мільйонів — колишній секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов”, — впевнений радник американського президента.

Навіть Радник Трампа не витримав того, як при колишній владі в Україні цинічно розкрадалися гроші. Він назвав колосальну суму, яку вкрав Порошенко, Луценко і Турчинов, поділивши між собою конфісковані гроші Віктора Януковича. Якщо колишні очільники держави отримали мільйони, то українці — лише дірку від бублика.

Ну а коЛИШНІЙ президент Порошенко привітав внутрішні органи із затриманням Гладковського.

Порошенко лицемірно нагадав, що фундамент для цього торжества правосуддя було “закладено” ще при його владі. Але от ЧОМУ він його не арештував? Відповідь очевидна: дерибанив гроші разом із ним!

А ЩО зробить із Порошенком та його корупційним оточенням новий Генпрокурор Рябошапка – подивимось… Бо сподіватись цього від родича Луценка було явно не варто!

джерело