На голову Новини У тюрмах РФ перебувають 22 представника кримських татар

У тюрмах РФ перебувають 22 представника кримських татар

121
0

Чубаров зазначив, що ув’язнені кримські татари та члени їхніх родин дуже потребують допомоги від України

В російських тюрмах перебувають 22 представники кримських татар.

Про це повідомив голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат з фракції «Блок Петра Порошенка» Рефат Чубаров під час круглого столу: «Крим після анексії. Державна політика, виклики, рішення та дії. Біла книга», повідомляє glavcom.ua

 Депутат зазначив, що допомоги від України дуже потребують ув’язнені кримські татари та члени їхніх родин. «Дуже чекають на нашу увагу і допомогу ув’язнені і члени їхніх родин, які перебувають серед тієї частини, над якими нависла загроза подальших репресій. І кількість таких людей немала. І тут вже державні дії могли б бути більш конкретнішими. Сьогодні 22 людини ув’язнені, 5 засуджені в Ростові військовим судом», – сказав Чубаров, якого цитує прес-служба БПП.

Чубаров зауважив, що самі ув’язнені потребують юридичної допомоги, а члени їхніх родин дуже часто потребують матеріальної допомоги. «Питання підтримки українською державою своїх громадян, які тримають оборону з російською каральною системою, має розглядатися і вирішуватися урядом…», – додав парламентар.

Він також припустив, що для допомоги цим людям можна створювати за допомогою міжнародних організацій певні фундації. «Оскільки ми обмежені і в ресурсах, і в можливостях, треба обирати ті верстви, які найбільше потребують нашої допомоги, або хоча б уваги. Серед таких верств населення це, в першу чергу, ті, які тримаються, зберігають гідність, не схилялися зовсім і не втратили всі свої відчуття перед окупантами», – сказав Чубаров.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я