На голову Новини У «школі старших по будинку» вас навчать боротися з комунальним свавіллям

У «школі старших по будинку» вас навчать боротися з комунальним свавіллям

248
0

 Щочетверга, о 17.00 годині, за адресою вул..Соборна, 52, оф.203 проводиться зібрання-школа старших по будинку міста Вінниця.

Щочетверга, о 17.00 годині, за адресою вул..Соборна, 52, оф.203 проводиться зібрання-школа старших по будинку міста Вінниця.

Головуючий тут – Матківський Валентин Георгійович. Саме він об’єднав в одну невелику спілку всіх небайдужих до владного свавілля й комунальної мафії мешканців Вінниці.

В школі навчають старших по будинку й усіх бажаючих, як правильно боротись з системою комунальної злочинності та як не стати жертвою ЖЕКів, ЖЕО, АДС й інших комунальних структур. А також навчають розпізнавати «зайві» нарахування у ваших щомісячних рахунках по комунальних послугах.

Тут розглядають законопроекти та права мешканців. Тут допомагають розібратись в документах, рахунках та платіжках, з яким постійно приходиться стикатись не тільки старшим по будинках, а й усім нам.

Тут можна дізнатись про зловживання владою вінницьких чиновників, які з метою особистої наживи пригнічують мешканців Вінниці та незаконно здирають з них кошти.

Професійний юрист Валентин Георгійович допомагає оформити скаргу, звернення, заяви… усім, хто цього потребує.

Важливо, що за потреби «учнів» на зібрання запрошують представників АДС, СПГГ та ін..

Навчання завжди проходить в режимі діалогу: жваві дискусії, пропозиції та активні обговорення сприяють якісному сприйнятті інформації.
Зазначимо, що двері школи старших по будинках завжди відкриті для всіх.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я