На голову Новини У росіян відбирають дітей за комунальні борги

У росіян відбирають дітей за комунальні борги

138
0

У росіян відбирають дітей через несплату комунальної заборгованості. Відповідний наказ видав голова Зеленодольського району Татарстану Олександр Тигін.

Про це повідомлять місцеві ЗМІ, пише Знай.ua.

Згідно документу, громадян, котрі тривалий час не сплачували за користування електрикою та газом, залишать без дітей. Зокрема, реалізувати такий план планується силами органів опіки та піклування.

За словами керівника Зеленодольського райвиконкому Олександра Коршунова, такі міри просто необхідні, адже у зимовий період малеча “може замерзнути, що не можна допустити”. Слід зазначити, що протягом минулого року щонайменше 11 дітей забирали із родин і переселяли до притулку на три місяці.

У Пермі (Росія) за комунальні борги замість власника квартири заарештували його кота. Відповідне рішення виконав пристав після того, коли той вкотре відмовився погасити борг, загальна сума якого складала близько 120 тисяч рублів. Виявилося, що майно у квартирі належить не йому, а рідним. Тому не залишалося нічого іншого, як забрати єдину власність чоловіка – його кота, якого оцінили у півтори тисячі рублів. Ця сума покриває заборгованість росіянина за комуналку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я