На голову Новини У Рівному за борги людям відключили гарячу воду!

У Рівному за борги людям відключили гарячу воду!

131
0

Порошенко, Гройсман та їх комунальна мафія шляхом своїх “покращень” у комунальній сфері роблять побут мешканців України все більш нестерпним!

Із 1 травня 2019 у Рівному ТОВ “Рівнетеплоенерго” припинило централізоване гаряче водопостачання! Зі святом праці, мешканці міста!

“Шановні рівняни! Враховуючи погіршення економічної ситуації на підприємстві через ваші борги за спожиті послуги, а також через несподіване підняття ціни на газ з боку НАК “Нафтогаз” на 15% для теплопостачаних підприємств із 1 травня 2019, відсьогодні, після численних попереджень, централізоване гаряче водопостачання у місті припинене”, – йдеться в повідомленні.

Виняток становлять споживачі, які отримують гарячу воду від котелень на твердому паливі, оскільки “це єдина зараз можливість продовжувати підігрів води у міжопалювальний період”.

“Поновлення гарячого водопостачання усього міста буде відновлене за позитивної динаміки сплати за отримані послуги, а також після переведення необхідної кількості котелень на тверде паливо”, – додали на підприємстві.

Але ХТО довів усю Україну до ТАКОГО комунального жаху?

А ОСЬ ХТО!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я