Війна У РФ вперше з початку війни не повідомили про захоплення нових територій...

У РФ вперше з початку війни не повідомили про захоплення нових територій – ISW

211
0

Окупанти взяли “оперативну паузу”, хоч і проводили безуспішні наземні атаки на усіх напрямках. Тим часом Кремль готує економіку до затяжної війни.
Міноборони РФ з початку повномасштабного вторгнення щодня заявляло про територіальні “досягнення”. Але 6 липня, вперше за 133 дні війни, не було жодних заяв чи оцінок – що свідчить про те, що окупанти взяли “оперативну паузу”. Про це йдеться у зведенні Інституту вивчення війни (ISW) за підсумками середи, 6 липня.

Зазначається, що Міноборони РФ не заявляло про захоплення будь-яких нових територій або пересування сухопутних військ з моменту оточення Лисичанська 3 липня. При цьому 6 липня окупанти все ж таки провели обмежені та безуспішні наземні атаки на усіх напрямках. Такі спроби узгоджуються з російською оперативною паузою, яка не передбачає і не потребує повного припинення активних бойових дій.

Російські сили, швидше за все, обмежаться відносно невеликими наступальними діями, намагаючись створити умови для більш масштабних наступальних операцій та відновити необхідну бойову міць.

Також, як повідомляється, Кремль готує російську економіку до затяжної війни в Україні.

Війська Росії вели наступальні дії на північний захід і схід від Слов’янська, продовжували просуватися на захід у напрямку Сіверська від кордону Луганської та Донецької областей.

Загарбники намагалися наступати на Бахмут із півдня, здійснили обмежені наземні атаки на північ від Харкова. Російські війська здійснили невдалий наземний штурм на північному заході Херсонської області.

Інститут також пише, що російські окупанти можуть формувати нову військову частину в Муліно Нижегородської області.

#ГолосНароду

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я