На голову Новини У Порошенка був шанс "взяти за горло" всіх злочинців – експерт

У Порошенка був шанс "взяти за горло" всіх злочинців – експерт

146
0

Влада кожного дня втрачає час для змін. Про це пише колишній віце-прем’єр Роман Безсмертний.

Влада кожного дня втрачає час для змін. Про це пише колишній віце-прем’єр Роман Безсмертний.

Як діяти суспільству?

– Виживати. Найближчі три роки нам не варто очікувати від держави подарунка. Заходимо в коридор неприємних сюрпризів, які пов’язані з відкритими конфліктами. Запроваджують патрульну службу. З нині діючих ніхто не подав заяви на участь у конкурсі. Так само вчинять пожежники чи дерслужбовці. Через п’ять хвилин після того, як вийдуть, будуть залучені у протидію тому, що робитимуть нові.

 

Не можна сказати, що Україна все зробила, щоб цих проблем не було. Зокрема, Донбасу. 2005-го треба було взяти за горло та сказати: територіальна реформа буде. А ми дали слабину – почали дискусію.

 

У Порошенка був шанс "взяти за горло". Якась довіра до нього ще є. Треба почати бігти шляхом реформ. Не дивлячись на ціни, продайте Конча-Заспу. А Верховна Рада сказала: не можна. Чому? Віддайте її на сто років тим, хто там живе. Але ви вже не будете витрачати кошти на її утримання. Держава і суспільство не хочуть нічого робити. Війна – це кристалізація проблем. На оборону виділені величезні гроші. А взуття та одягу немає, харчування погане. Волонтерство – це винятки, які підтверджують, що насправді ми тотально хворі. Шість-сім років знаходитимемося в дуже поганому стані.

 

Джерело: politic.kiev.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я