На голову Новини У Польщі відбулися протести проти мігрантів-мусульман

У Польщі відбулися протести проти мігрантів-мусульман

136
0

На сході Польщі, у місті Білосток в неділю, 24 січня близько ста людей протестували проти прийому біженців з Близького Сходу та Північної Африки.

Як повідомляє TVN24, у маніфестації взяли участь серед інших і місцеві депутати від партії Kukiz’15.

В Білостоку учасники пікету зібралися в неділю перед штаб-квартирою компанії, яка виграла організований Управілнням у справах Іноземців тендер на проживання та харчування шукачів притулку з Близького Сходу та Північної Африки.

“Ми боїмося, що це будуть ісламські іммігранти. Хоча є запевнення з боку адміністрації, що так не буде, ми в якості профілактики ми хочемо показати владі міста, що, якщо справа дійде до такої ідеї, щоб у Білостоці розселяти ісламських мігрантів з територій, охоплених зараз війною, ми на це не згодні, і ми будемо проти”, – зазначив один з мітингувальників у Білостоку.

Учасники акції тримали палакати з написами “Іммігранти – стоп!”, скандували гасла “Білосток вільний від іммігрантів”. 

Протестна акція відбулася також у містечку Гура-Кальварія, передає  Польське радіо.

Протести організовані польськими рухами “Національно-радикальний табір”, “Національний рух” Асоціація сімей “Польська пам’ять і національна ідентифікація”.

“Ми їздимо по країні і помічаємо, що влада багатьох невеликих міст категорично проти прийому в Польщі ісламських мігрантів. Ми хочемо мігрантів, але тільки з країн колишнього СРСР, адже вони культурно до нас ближче. Ми говоримо “ні” ісламським мігрантам”, – розповідає один з організаторів протестів.

Європейська правда

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я