Новини У перший день Паралімпіади українці завоювали 9 медалей

У перший день Паралімпіади українці завоювали 9 медалей

314
0

За підсумками першого дня змагань на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро, українська збірна вийшла на третє місце, завоювавши дев’ять медалей: одну золоту, одну срібну і сім бронзових

Про це повідомила прес-служба Національного паралімпійського комітету, пише racurs

Українець Євген Богодайко став чемпіоном із плавання на дистанції 100 м на спині, принісши країні першу золоту медаль Паралімпіади-2016.

Як наголосили в НПК, ця нагорода важлива для спортсмена ще і тим, що він завоював її у невластивій йому дисципліни.

Плавець Денис Дубров приніс Україні першу срібну медаль у змаганні на 100-метрівці брасом. Він лише на 24 сотих секунди поступився плавцеві з ПАР Кевіну Полу.

Дзюдоїст Давид Хорава завоював бронзу в фіналі для спортсменів вагової категорії до 66 кг.

Ще дві бронзові медалі на Паралімпіаді принесли Україні плавці Оксана Хруль і Ярослав Семененко на дистанції 100 м.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ще три бронзи Україні принесли повністю незрячий легкоатлет Руслан Катишев, спортсмен зі штовхання ядра Роман Данилюк та дзюдоїстка Юлія Галінська.

Всього в змаганнях першого дня брали участь 45 українських спортсменів, які боролися за призові місця в семи видах спорту.