На голову Сфера ЖКГ У «Нафтогазі» відзвітували про ціни на газ

У «Нафтогазі» відзвітували про ціни на газ

181
0

У «Нафтогазі» відзвітували, яка ціна на газ для України була у ІІ кварталі 2015 року. За інформацією компанії, середньозважена вартість палива становила майже 270 доларів за тисячу кубометрів.

Середньозважена вартість газу, імпортованого НАК «Нафтогаз України» за усіма напрямками, включно з транспортуванням до кордону України у ІІ кварталі 2015 року становила 268 дол. за тис. куб. м у порівнянні з 350 дол. за тис. куб. м у І кварталі. Про це йдеться у статистиці цін імпортованого газу, оприлюдненій на сайті НАК «Нафтогаз».

При цьому середньозважена вартість газу, імпортованого з Європи, у ІІ кварталі 2015 року становила 275 дол. за тис. куб. м. У І кварталі Україна імпортувала газ з Європи по 301 дол. за тис. куб. м.
 
Як раніше повідомляла «Україна Комунальна», у «Київгазі» пояснили, чому треба оплачувати дві квитанції, що надійшли абонентам. Перша платіжка – розрахунок за спожитий газ за липень від ДП «КиївГазЕнерджі», друга – за паливо, використане абонентом за період до липня.
 
Відзначається, що в обох квитанціях зазначені різні банківські рахунки, за якими абонент повинен сплатити за спожитий газ.
 
 
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я