На голову Новини МЗС РФ обурилося, що Україна взяла під контроль “сіру зону” окупованого РФ...

МЗС РФ обурилося, що Україна взяла під контроль “сіру зону” окупованого РФ Донбасу!

137
0

В обнаглівшому МЗС злої РФ висловили обурення заявою радника президента України Юрія Бірюкова про взяття під контроль всієї “сірої зони” на Донбасі. Як вам наглість клятих москалів? 

“Обурені заявою радника президента України Юрія Бірюкова, зробленою в ефірі телеканалу “Прямий” 26 грудня. Політик буквально заявив наступне: “Практично вся так звана “сіра зона” вже зараз повністю звільнена і взята під контроль””, – йдеться у тексті.

“Прекрасно відомо, що небезпечне наближення ЗСУ до позицій ополчення – а саме це і відбувається в результаті захоплення українцями “сірої зони” – істотно збільшує ризик прямого зіткнення”, – заявили в МЗС РФ.

Там розцінюють цю заяву як “відверту провокацію, спрямовану на зрив мирного процесу” і закликають СММ ОБСЄ дати принципову оцінку діям української сторони.

Нагадаємо:

  • 26 грудня радник президента України Юрій Бірюков заявив, що Збройні Сили України взяли під контроль і звільнили від проросійських бандитів-бойовиків майже всю “сіру зону” на Донбасі.
  • У Мінських домовленостях та розпорядженні Кабінету міністрів є перелік населених пунктів, по яких проходить лінія розмежування, відповідно, котрі розташовані в “сірій зоні”. Юридично всі вони підконтрольні Україні, фактично – не завжди.

    “Не просуватися за лінію розмежування – вимога Мінських домовленостей, яких Україна дотримується. Рух у межах “сірої зони” дозволений – так ми зміцнюємо оборону і покращуємо позиції. Однак перейти лінію навіть на крок – неможливо”, – йшлося у публікації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я