На голову Новини У мережу злили прослушку глави НАБУ Ситника, де він зізнається в допомозі...

У мережу злили прослушку глави НАБУ Ситника, де він зізнається в допомозі Х.Клінтон на виборах в США!

294
0

У мережі Інтернет з’явився запис розмови директора НАБУ Артема Ситника, де він зізнається співрозмовникам в підтримці і зацікавленості в перемозі на виборах президента США 2016 Хілларі Клінтон, яка була головним опонентом Дональда Трампа!

Посилання на сюжет BlazeTV, в якому наводиться аудіозапис, розмістив в Twitter користувач Райан Дженсен. “На сайті BlazeTV є аудіозапис виступу Артема Ситника (директор Національної антикорупційного бюро України), що розповідає про те, як вони навмисно закрили інформацію про Клінтон і розкрили про Манафорта. Вони допомогли сфальсифікувати вибори для Хілларі. Україна допомогла HRC (ймовірно, найбільша в країні організація із захисту громадянських прав ЛГБТ, яку підтримує Клінтон – Ред. ) “, – пише Дженсен.

У сюжеті ведучий говорить, що тоді ще генпрокурор Юрій Луценко розповів ЗМІ в квітні, що у США є запис розмови Ситника, в якому він зізнається у втручанні в вибори США на боці демократів. Причому ведучий не називає Луценка на прізвище, а говорить: “Пам’ятайте, хороший хлопець, який прийшов після того, як був звільнений поганий хлопець?”. Після цього наводиться сама аудіозапис.

Ось розшифровка розмови Ситника з двома співрозмовниками – “Колею” і “Іваном”.

Коля: Допомагали їм ці російські, ваші?

Ситник: Я думаю, що так. Я ж йому теж допомагав. Чи не йому, Хілларі. Їй допомагав.

Коля: А, коли її (позиції – Ред. ) Похитнулися, так.

Ситник: Ні, ну це так пишуть.

Іван: Мені здається, Хілларі (нерозбірливо).

Коля:  Ну, я наскільки пам’ятаю, ви (нерозбірливо)

Ситник: Трамп же ж немає … У нього чисто внутрішні проблеми, які домінують над зовнішніми. А Хілларі з тих політиків, які … гегемонія Америки в світі. І для нас як би так краще. А для американців краще те, що Трамп робить.

Коля: Ну, у нас багато американських експертів тут (нерозбірливо)

Ситник: Ми ж оприлюднили дані про Манафорта, якого посадили. Манафорт був керівником штабу Трампа. У той числі за те, що опублікували чорну бухгалтерію (нерозбірливо), посадили на 80 років. Трамп, що не Трамп, по барабану, їх система працює чітко.

І коли були вибори, за тиждень до виборів ФБР відновили розслідування по Хілларі. У неї рейтинг впав на 7%, і Трамп з натяжкою переміг. Я тільки не можу зрозуміти, чого Трамп визвірився (?) На ФБР? Якби не ФБР, він не був би президентом. Вони Хілларі (знизили) рейтинг на 7%.

Ryan Jensen@realRyanJensen
:

BlazeTV has audio of Atrem Sytnyk (Director for National Anti Corruption in Ukraine) saying how they intentionally sealed Clinton’s record’s and released Manafort’s records.

They helped rig the election for Hilary.

Ukraine helped HRC.

Embedded video

2,647 people are talking about this

Відео: twitter.com

Нагадаємо, 18 серпня 2016 року НАБУ оприлюднило фотокопії 19 сторінок “чорної бухгалтерії” Партії регіонів, в яких згадується політтехнолог і глава виборчої кампанії Дональда Трампа Пол Манафорт.

У березні 2019 року тодішній позафракційний нардеп Борислав Розенблат звинуватив Ситника в передачі штабу балотувалася в президенти США Клінтон інформації з “чорної бухгалтерії” Партії регіонів під час виборів в США в 2016 році.

20 березня 2019 Юрій Луценко заявив, що Генеральна прокуратура України проводить розслідування з метою з’ясувати, чи навмисне українські правоохоронні органи “злили” під час президентської кампанії 2016 року в США фінансові звіти , в яких фігурував Манафорт…

джерело