На голову Новини У Львові розпочато акцію проти бізнесу російського ФСБ в Україні – компанії...

У Львові розпочато акцію проти бізнесу російського ФСБ в Україні – компанії «Мегаполіс»

138
0

12 січня 2016 року активісти практично всіх громадських організацій Львова розпочали акцію протесту проти російського бізнесу в Україні: першою компанією у списку стало ТОВ “ТК “Мегаполіс-Україна”.

Ця компанія є найяскравішим представником бізнесу окупанта, адже власником і президентом ГК “Меркурій”, до якої входить “Мегаполіс-Україна”, є Кесаєв Ігор Альбертович.

У власності Кесаєва також оборонний “Завод імені Дегтярьова”, який виконує великі державні замовлення Російської Федерації. Ймовірно, що саме цей завод пошив форму для “зелених чоловічків”, яких бачили під час анексії Криму. Також там виготовляють для армії РФ снайперські комплекси, кулемети та протитанкову зброю, повідомляє Громадська ініціатива “1991”.

Видання інформує, що Громадська ініціатива ставить за мету депортацію російського бізнесу з України, а назва “1991” була обрана не випадково, адже це число символізуватиме “відновлення України з чистого аркуша”, пояснює керівник громадського об’єднання “Рабів до раю не пускають” Іван Спринський.

“Акція протесту має на меті припинення діяльності “Мегаполіс-Україна”. Активісти громадських організацій зібралися біля “Арени Львів”, а далі, як і було заплановано, розпочалася акція протесту по вулицях Городоцька, 359, Навроцького, 27 та Бузкова, 2. Активісти приїхали на території цієї компанії, розклеїли плакати та почали закликати громадян, щоб ті припинили будь-яку співпрацю з представниками російського бізнесу”, – розповідає Спринський.

Варто додати, що акція проходить у кількох областях України одночасно. Результати будуть вже 13 січня, адже виставляються чіткі вимоги, найважливіша з яких – унеможливлення монополії “Мегаполісу”.

“Також буде створена ініціативна група, яка з переліком вимог прийде до Олега Синютки, Ігоря Кондро та представників СБУ у Львівській області“, – коментує акцію активіст ГО “Самооборона Львівського Євромайдану” Валентин Середюк.

“Закликаємо всіх громадян долучатися до акції, а також просимо журналістів максимально супроводжувати її, адже, враховуючи рівень монополії цієї компанії, провокацій не уникнути. Акція планується на 3 доби, зі сподіваннями, що активісти будуть почуті”, – додає керівник ГО “Пріоритет права” Леся Бондарук.

Участь в акції беруть громадські організації: “Рабів до раю не пускають”, “Координаційна рада сотень Майдану”, НВР “Правий сектор”, “Самооборона Львівського Євромайдану”, “Варта 1”, “Варта 700”, “Всеукраїнська організація учасників АТО”, ГО “Соціального захисту населення та учасників АТО”, “Автосотня Самооборони”, “Пріоритет права”, “Економічний бойкотний рух”, “Самооборона Львівщини”, “Народна Самооборона”, “Воля і честь” та інші.

nikorupciji.org

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я