На голову Новини У “ЛНР” вже два тижні шукають тіла гірників після аварії на шахті.

У “ЛНР” вже два тижні шукають тіла гірників після аварії на шахті.

153
0

На шахті ПП “НІкольська-95” біля селища Христофорівка Антрацитівського району понад два тижні тривають пошуки тіл двох гірників, які загинули внаслідок затоплення шахти

Про це пише Depo.Донбас з посиланням на сайт, підконтрольний “ЛНР”.

Повідомляється, що така тривалість пошуків обумовлена тим, що немає ніякого плану технічної виробки цієї шахти та необхідної технічної документації.

“Рятувальники працюють наосліп, проводячи попередню розвідку і використовуючи ті дані, які ми намагаємося дізнатися від колишніх співробітників цієї шахти, – розповіли у “МНС ЛНР”.

Також повідомляється, що наразі з шахти викачано більше п’яти тисяч кубів води і “рятувальники” просуваються у пошуках зі швидкістю 3-4 метри на добу.

“У нас зараз залишилося 15 погонних метрів. Щодоби просуваємося на три-чотири метри. Очікуємо, що дійдемо до кінця відкачування води, тоді разом з геологами ухвалимо рішення щодо проведення пошуково-рятувальних робіт, тому що поведінка пластів непередбачувана”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що аварія на шахті сталася ще 26 жовтня. На момент прориву води в підземній виробці під землею знаходилися п’ять гірників. Тіла трьох рятувальникам вдалося підняти на поверхню. Наразі шукають тіла ще двох гірників.

У “ЛНР” оголосили, що дана шахта в них не була зареєстрована і вважається “копанкою”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я