На голову Новини У Лаврова натякнули на можливість захоплення Росією інших частин України! А поки...

У Лаврова натякнули на можливість захоплення Росією інших частин України! А поки шлють свою агентуру!

112
0

У Міністерстві закордонних справ РФ дали зрозуміти, що Росія може анексувати (захопити!) і інші регіони України!

Це випливає із заяви на брифінгу в Москві офіційного представника Міністерства закордонних справ злої Росії Марії Захарової.

Відповідаючи на питання журналіста, чи не збирається МЗС з метою захисту від пікетників переносити свої диппредставництва з Києва та Львова на окупований Донбас, Захарова заявила:

“Наш нещодавній історичний приклад говорить про те, що іноді не потрібен перенос, іноді так виходить, що змінюється статус дипломатичних представництв. Ось у нас, наприклад, було генеральне консульство в Сімферополі, а потім стало представництво Міністерства закордонних справ в регіоні. Трапляється і так”.

Також представник МЗС попередила про можливі напади для українських дипломатів в Росії.

“Взагалі на Україні розуміють, що в якийсь момент у російської громадськості може лопнути терпіння? І я хочу просто нагадати, що українські дипломатичні консульські представництва тут працюють, і тут є українські дипломати”, – заявила вона.

За словами Захарової, Росія захищає українських дипломатів, але це може не допомогти.

“Є межа народному терпінню!” – пригрозила вона.

То хто ще там досі вважає підоросію “братською” нам країною?

Російські спецслужби намагалися заслати в Україну “монахів”-розвідників!!! – СБУ

У Службі безпеки заявили, що російські спецслужби намагалися використати в Україні своїх агентів під виглядом псевдоцерковників.

Про це повідомляє прес-служба відомства у Facebook.

Зазначається, що співробітники “кримської філії” ФСБ змушували чернівчанина, який до березневих подій 2014 року мешкав у Криму, вчинити державну зраду.

За даними СБУ,  російські силовики зацікавилися чоловіком, бо він мав відкриту проукраїнську позицію.

“До того ж чоловік був прислужником в одному з монастирів, тому “таваріщі” вирішили використати його за релігійною лінією. Розвідувальні завдання на території України він мав виконувати під виглядом монаха”, – йдеться у повідомленні.

“А щоб чоловік став більш зговірливим, то продовжувачі традицій КДБ, за звичкою, помістили його на примусове лікування до психіатричної лікарні. Через кілька місяців чоловіку все ж вдалося звільнитися та повернутися на материкову Україну”, – додали у Службі безпеки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я