На голову Новини У Києві визначили переможців II Всеукраїнського турніру юних знавців фінансової грамотності

У Києві визначили переможців II Всеукраїнського турніру юних знавців фінансової грамотності

248
0

8 грудня 2015 р. відбулося урочисте нагородження переможців ІІ Всеукраїнського турніру юних знавців фінансової грамотності, у фінал якого вийшли шестеро найсильніших команд школярів.

Фіналісти отримали почесні дипломи, медалі, призи, а також кубки переможців.

 Цього року у змаганні взяли участь 17 команд. Боротьба була напруженою. Перше місце зайняла команда Харківського ліцею №141 Харківської області «Бізнес сила», друге місце між собою розділили команда Городищенського економічного ліцею Черкаської області та команда Чернівецької області «Incognito», третє місце зайняли – об’єднана команда навчальних закладів м.Конотоп Сумської області, команда Херсонської області та Команда гімназії №2 м.Хмельницького.

Турнір пройшов за сприяння народного депутата України, заступника Голови Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Дениса Дзензерського, який вже не один рік підтримує впровадження курсу «Фінансова грамотність». У його депутатськый діяльності багато уваги приділяється розвитку й освіті молоді.

 За словами організаторів, метою проведення Турніру є оцінка, аналіз та узагальнення результатів рівня знань учнів середніх навчальних закладів України, які вивчають курс «Фінансова грамотність».

Комплексний проект з підвищення фінансової грамотності населення Національний банк України запровадив в 2012 році. У його рамках на регулярній основі проводяться заходи як для дорослих, так і для дітей. Одним з найбільш масштабних є всеукраїнський конкурс для школярів, присвячений фінансовій грамотності, який проводиться вже вдруге і є підсумком у вивченні спеціального навчального курсу «Фінансова грамотність». Сьогодні курс вивчають майже 20 тисяч учнів із 700 шкіл у всіх областях України.

У навчальних закладах Дніпропетровської області курс «Фінансова грамотність» впроваджений за ініціативою Дениса Дзензерського в рамках його програми «Освічена молодь – успішна країна».

Показується 8f674a52519f9352a7ab41677e965d47.jpgПоказується 8f674a52519f9352a7ab41677e965d47.jpgЯк зазначає Денис Дзензерський, “наша мета – виховати грамотних, відповідальних і фінансово підкованих громадян, здатних впоратися з будь-якими викликами часу”.

Замміністра освіти і науки – керівник апарату Олег Дерев’янко привітав фіналістів загальноукраїнського конкурсу та висловив сподівання, що кількість партнерів Турніру, а також учасників буде зростати.

 Олег Дерев’янко заявив, що в планах Міносвіти і науки зробити Турнір юних знавців по фінграмотності міжнародним.

Ректор Університету банківської справи Тамара Смовженко зазначила, що завдяки курсу «Фінансова грамотність» його учасники набираються мудрості. «Рух, який ми з вами почали повинен поширюватися і далі», – привітала учасників ректор.

 

Організаторами Турніру виступили: Міністерство освіти і науки України, Національний банк України, Комітет Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності, Університет банківської справи, Інститут модернізації змісту освіти.Показується 1449678986_fin_shkolyari.jpg

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я