На голову Новини У Києві відбулась Акція протесту проти реєстрації ЦВК кандидатами в нардепи Клюєва...

У Києві відбулась Акція протесту проти реєстрації ЦВК кандидатами в нардепи Клюєва і Шарія!

163
0

На Майдані незалежності в Києві влаштували акцію протесту проти того, що Центральна виборча комісія зареєструвала екс-главу Адміністрації президента Віктора Януковича Андрія Клюєва і одіозного блогера Анатолія Шарія кандидатами в народні депутати! Не пускати сепарів у Верховну Раду!

“Російського пропагандиста Шарія та шістку Януковича Клюєва зареєстровано кандидатами в депутати. А в цей час з тюрем випускають терористів та вбивць Небесної Сотні. О 20:00 ті, кому не байдуже, виходять на Майдан! Без партійних прапорів та символіки!” – заявили організатори акції.

Ці одіозні кандидати вже більше п’яти років не живуть в Україні, а тому, згідно закону, не мають взагалі ніякого права балотуватись!

Глава МВС Арсен Аваков заявляє, що ексглава Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Клюєв покинув Україну у 2014 році і з того часу не проживав на території нашої країни. Про це він написав у листі на ім’я глави ЦВК Тетяни Сліпачук.

“МВС достовірно відомо, що зазначений громадянин (Андрій Клюєв, – ред.) покинув територію України у 2014 році разом з Януковичем В.Ф. та не проживав на території України останні п’ять років. Зазначена інформація підтверджується  матеріалами кримінальних проваджень, які розслідуються слідчими підрозділами Національної поліції”, – написав Аваков.

Він також додав, що за даними Інтегрованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Аркан”, Клюєв не перетинав кордон України упродовж останніх 5 років.

Також, за словами Авакова, Клюєв перебуває у розшуку як особа, яка ухиляється від слідства.

 

В акції взяли участь до 1 тис. людей…

Адвокат Майдану Євгенія  Закревська закликала МВС, СБУ, прикордонників, ГПУ та Службу зовнішньої розвідки з’ясувати та надати до ЦВК факти того, що і Шарій, і Клюєв не проживали останні п’ять років в Україні. Це підстава, на якій їм мало б бути заборонене балотування.

“Опублікувати цю інформацію якнайшвидше. До цієї інформації очевидно є великий суспільний інтерес. І він очевидно переважає будь-який інтерес приватний, який ви. можливо, хочете захистити. Це надзвичайно суспільно важлива інформація, своєчасне оприлюднення якої може завадити незворотнім процесам в країні, масовим акціям громадянської непокори зриву виборів тощо”, – написала Закревська.

 

Організатор акції Роман “Сінцин” Балан по закінченні сказав: “Сьогодні на акцію за пару годин зібралось більше тисячі людей. Бо люди не будуть терпіти ганьбу. Шарій та Клюєв — ватна потороч, яка втікала з країни — не може балотуватися і не буде балотуватися до Ради.
Сьогодні протест був мирний. Постояли, поговорили, покричали, попалили. Якщо за два дні ЦВК та ВСУ не розберуться, хто з них більше налажав і не скасують рішення про реєстрацію цих двох покидьків — ми залишаємо за собою право від мирного протесту перейти до немирного”.

“Також звертаємось до Володимира Зеленського, президента і гаранта Конституції. В таких ситуаціях ви маєте говорити швидше, ніж люди, а не мовчати і ховатись. Якщо від вас не буде заяви з приводу ганебних рішень про реєстрацію на вибори антимайданівців-втікачів всупереч закону і конституції, то ми прийдемо і до вас.

Два дні. Час пішов.
З повагою, ваші Ті кому не по*уй”, – написав Сініцин.

Кілька активістів, не причетних до акції на Майдані, спробували витягти з-під стели до людей інсталяцію, яка перебувала там давно: імпровізовану шибеницю з портретом екс-президента Петра Порошенка у зашморзі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я