На голову Новини У Криму відключили українського мобільного оператора

У Криму відключили українського мобільного оператора

226
0

 З ранку середи Крим повністю відключений від зв’язку "Мтс-Україна".

 З ранку середи Крим повністю відключений від зв’язку "Мтс-Україна".

Про це повідомляє Крим.Реалії.

На відсутність зв’язку почали скаржитися абоненти Ялти, Керчі, Бахчисарая і як виявилося, зв’язок "Мтс-Україна" у середу відсутній на всьому півострові.

У колл-центрі компанії повідомили, що в Криму дійсно зараз відсутній зв’язок. Як довго його не буде, тут не кажуть.

"У компанії зараз немає доступу до свого обладнання в Криму", – повідомили в сервісному центрі, відзначивши, що оператор робить усе можливе, щоб поновити зв’язок.

У вівторок вранці у сімферопольських абонентів "Мтс-Україна" пропав мобільний зв’язок. "Влада" Криму заявила, що протягом двох діб інші кримські абоненти українського мобільного оператора також будуть відключені від зв’язку.

Така ж заява пролунала у вівторок від начальника управління зв’язку й інформаційних технологій "уряду" Севастополя Вадима Дворяненка, який повідомив, що в Севастополі протягом доби будуть відключені від зв’язку всі абоненти оператора "Мтс-Україна".

У компанії українського оператора повідомили, що в Сімферополі виникли проблеми зі зв’язком, з незалежних від оператора причин.

Тут також запевнили, що заяви про те, що компанія має намір залишити кримський ринок, не відповідають дійсності. Як відзначили в прес-службі, "це суперечить суті їх бізнесу".

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я