Війна У кожного своя війна! Команда Гройсмана на війні за гроші.

У кожного своя війна! Команда Гройсмана на війні за гроші.

1030
0

Украінські стратегі им. Гройсмана-Моргунова у свій час  прийняли рішення виддати ПРИВАТНІЙ  організації ТОВЖЕО муніципальне приміщення на півтора квадратних кілометра за ціною пару десяток копійок за метр. Декілька років громада Вінниці отримувала величезні збитки  з цієї оборутки!!

Хто відповів?   Головний лікар Вінницької райлікарні, який дозволив поставити у лікарні банкомат “Правекс-банку” без договору аренди! Зняли з роботи!

Також  стратегі  ім. отца українськоі нації В.Гройсмана віддали права вкрай важливій та  потрібній конторі ТОВЖЕО збирати з вінничан гроші за прибирання прибудинкових територій.
Розміри ділянки, що прибирається, стратегі своїм указом дозволили встановлювати учасникам закладу ТОВЖЕО, що суперечить Земельному кодексу України.

Нет описания фото.

І ось, вінничани, слухайте сюди. В Україні війна! На який Україна переможе усіх ворогів!

Але у міських чиновників свої перемоги! На грошовому фронті.

Багато  років з мешканців багатоквартирних будинків незаконно стягували кошти за утримання прибудинкових територій.

Відповідно до ч. 4. п.1. ст. 1 ЗУ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» від 14 травня 2015 року № 417-VIII «прибудинкова територія – територія навколо багатоквартирного будинку, визначена на підставі відповідної містобудівної та землевпорядної документації, у межах земельної ділянки, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди, що необхідні для обслуговування багатоквартирного будинку та задоволення житлових, соціальних і побутових потреб власників, співвласників та наймачів (орендарів) квартир, а також нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку».

Проте, така землевпорядна документація до данного часу не виготовлена, отже, поняття «прибудинкова територія» не має права на існування.

Основним документом, який посвідчує права на землю, є Державний акт на право власності на земельну ділянку, головним завданням якого є підтвердження виникнення права власності при здійсненні державної реєстрації прав на нерухоме майно.
ЗАКОНИ.
Ч.6. ст.1. Закону визначено: «спільне майно багатоквартирного будинку – приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди і його прибудинкова територія.”

П. 2. ст. 42. Земельного кодексу України визначено: «Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, передаються безоплатно у власність або в постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку в Порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України”.

Проте, жодного разу прибудинкові території не передавались ні підприємствам, які обслуговували багатоквартирні будинки, ні їх співвласникам у зв’язку з відсутністю Державного акту на право власності або права користування цими ділянками.

Відповідно до пунктів 1, 2, 4 ст. 42 Земельного кодексу «земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками».
Пунктом 5. цієї ж статті визначено: «У разі знищення (руйнування) багатоквартирного будинку майнові права на земельну ділянку, на якій розташовано такий будинок, а також належні до нього будівлі, споруди та прибудинкова територія, зберігаються за співвласниками багатоквартирного будинку”.

Отже, вона належала їм по праву.

Будівництву багатоквартирних житлових будинків передували рішення міської ради про виділення земельних ділянок під їх забудову, а тому, розглядати земельну ділянку, на якій збудований багатоквартирний будинок як окремий об’єкт, неможливо.

До даного часу Порядок Кабінет Міністрів України не встановив причини невизначеного суб’єкта для передачі земельних ділянок , а тому до моменту їх передачі співвласникам багатоквартирних будинків вони вважаються комунальною власністю територіальної громади, отже їх утримання мають здійснювати органи місцевого самоврядування за кошти місцевого бюджету.

Висновок з плідноі праці мільярдерів укрстратегії імені Гройсмана-Моргунова такий!

Документ, що посвідчує права на землю, є “Державний акт на право власності на земельну ділянку.”
Але хто ж поганий давати такі акти злидням… Отримали тільки потрібні люди…
І ось головне, якщо немає акту, що прибудинкова територія відноситься до об’єктів благоустрою відповідно до закону України «Про благоустрій населених пунктів», то ця територія є комунальною власністю територіальної громади міста.
І махати мітлою, довкола будинків ЗОБОВ’ЯЗАНІ пристяжні Гройсмана, на що місцеві бюджети виділяють комунальним підприємствам гроші городян. У Вінниці це “Зеленбуд”. А гроші” Де гроші?
Так що.
Незважаючи на те, що такі земельні ділянки перебувають у комунальній власності, справжній украінець Гройсман-Моргунов та його стратегічний кагал наплодили зі свого ребра купу приватних контор, які й гребуть золоті гривні майже зі всіх мешканців міста Вінниці за підмітання вулиць навколо житла вінничан.

Чому майже зі всіх мешканців?

Деякі будинки мають земельні акти, і зіскочили зі сплати виплати кодле Гройсмана-Порошенка. Але на них є ЦМСУ, ще одна дуже хитра контора укрстратегів.

Далі буде!

А ворогів украінськоі нації переможемо!

#ГолосНароду

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я