На голову Новини У Києві знайшли банк Захарченка з повними сейфами грошей

У Києві знайшли банк Захарченка з повними сейфами грошей

171
0

 Кривавий екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко продовжує обкрадати Україну. Виявляється, у скромного міліціонера в Україні є банк, і навіть після втечі власника він продовжує працювати.

 Кривавий екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко продовжує обкрадати Україну. Виявляється, у скромного міліціонера в Україні є банк, і навіть після втечі власника він продовжує працювати.

Про це йдеться в сюжеті програми «Гроші», повідомляє «ТСН».

Його руки по лікоть у крові, а сейфи у доларах під зав’язку: екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко зараз у Москві, але бізнес втікача у Києві. Виявилося, що корупційні схеми одного з головних ватажків банди Януковича і сьогодні процвітають, а через пів року після втечі, стає відомим, що у міністра Захарченка був банк. «За банком стоять серйозні люди, які мають на цей момент всю повноту влади і відповідно роблять те, що їм хочеться і вимагають виконають це від тих, кого вони взяли на роботу», – розповідає одна із співробітниць фінустанови Наталя.

Наталя дуже швидко зрозуміла, що під вивіскою банка ховається кримінал. «Я була головним бухгалтером, членом правління. Гроші, які там оберталися, тепер я розумію, абсолютно не підпадали під нашу звітність», – каже Наталя.

За банком наглядали виключно люди Захарченка, переконує Наталя.

«Вся команда там з Луганська і методи роботи відповідні, по суті, це – рабство. Вони не працювали там, навіть не числилися, а здійснювали контроль. Банк був обнесений спершу колючим дротом по периметру, потім навісили грати, потім заборонили на обід виходити їсти в їдальню або куди-небудь, виходити людям на перекури, а потім стали стежити за співробітниками. Згодом банк, невідповідно зі своїми операціями замовив дуже високого класу захисні двері в сховище грошових цінностей», – згадує Наталя.

Журналісти перевірили, чи справді продовжує працювати банк «Ринкові Технології».

Відеонагляд там ведеться по всьому периметру, а потрапити у приміщення банку, судячи з усього, можуть тільки його співробітники. Ще там постійно чергує інкасаторська автівка. Тож навіть після втечі Захарченка, банк продовжує працювати, але не з клієнтами, а з грошима.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я