На голову Новини У Кіровограді на ЖКГ витратили понад 27 млн грн

У Кіровограді на ЖКГ витратили понад 27 млн грн

132
0

За шість місяців поточного року видатки на житлово-комунальне господарство у Кіровограді склали 27,1 млн грн.

Начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова розповіла, що на забезпечення належного санітарного стану міста, його озеленення, покращення зовнішнього вигляду, забезпечення у повному обсязі вуличного освітлення спрямовано 15,2 млн грн, про цеУНН-Центр повідомили в прес-службі Кіровоградської міської ради.

Надана фінансова допомога комунальним підприємствам у сумі 5,2 млн грн, з них КП “Аварійно-диспетчерська служба” – 1,7 млн грн на відшкодування витрат по ліквідації аварійних ситуацій у житловому фонді, КП по утриманню шляхів (1,5 млн грн) та КП “Трест зеленого господарства” (1,4 млн грн) на погашення заборгованості з податків і зборів минулих років, КП “Теплоенергетик” – 658,4 тис. грн на виплату заробітної плати.

На капітальний ремонт житлового фонду (покрівель, ліфтів житлових будинків, внутрішньодворових доріг) спрямовано 5,8 млн грн та на продовження відновлення мереж зовнішнього освітлення – 820,0 тис. грн.

КП “Кіровоград-Універсал 2005” виділено 2 млн грн на придбання автогрейдера та надана субвенція обласному бюджету у сумі 2,8 млн грн для завершення робіт по капітальному ремонту вулиці Андріївської.

На утримання в належному стані доріг міста, проведення поточного ремонту дорожнього полотна і тротуарів, забезпечення умов для безпечного руху використано 3,5 млн грн та профінансовано 1 млн грн на розпочатий капітальний ремонт доріг.

region.unn.ua

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я