Новини У Херсоні перед візитом Гройсмана «замінували» міськраду

У Херсоні перед візитом Гройсмана «замінували» міськраду

318
0

Сьогодні, 10 листопада, близько 11-ї години невідомий повідомив поліції про «замінування» будівлі Херсонської міської ради.

З будівлі Херсонської міськради евакуювали людей. На місце прибули вибухотехніки, які перевіряють будівлю, – повідомляє “Главком“.

Зазначимо, що саме сьогодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідує Херсонщину із робочим візитом і повинен відвідати Херсонську державну морську академію, яка знаходиться навпроти міської ради.

Також Гройсман відвідає Херсонську державну морську академію, де ознайомиться із сучасними формами навчання, зустрінеться з курсантами та професорсько-викладацьким складом.

Крім того, прем’єр відвідає регіональний підрозділ міжнародної ІТ-компанії «DataArt», де ознайомиться з пріоритетними напрямками розроблення програмного забезпечення для провідних міжнародних компаній.

В програмі поїздки – також відвідання Інституту зрошуваного землеробства НААН, де Гройсман ознайомиться із сучасними науковими підходами з ведення землеробства на зрошуваних і неполивних землях у південних регіонах України та проведе робочу нараду з товаровиробниками сільськогосподарської продукції Херсонської області. 

Раніше повідомлялося, що у Херсоні невідомі вночі підпалили двері в квартирі міського голови Володимира Миколаєнка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я