На голову Новини У Кауфмана і Грановського нарешті почали забирати Одеський аеропорт

У Кауфмана і Грановського нарешті почали забирати Одеський аеропорт

208
0

 Одеська міськрада готує рішення про повернення майнового комплексу Одеського аеропорту міській громаді

Одеська міськрада готує рішення про повернення майнового комплексу Одеського аеропорту міській громаді
 
 
 Наприкінці серпня тимчасова контрольна комісія Одеської міськради з перевірки виконання власниками ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» своїх зобов’язань доручила юридичному департаменту мерії підготувати проект рішення про вихід міської ради зі складу цієї фірми і повернення місту цілісний майновий комплекс аеропорту.

Підставою для цього стала відмова ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» надати міськраді інформацію про фінансово-господарську діяльність нібито тому, що міськрада «не має повноважень контролювати товариства з обмеженою відповідальністю». Хоча мерія володіє блокуючим пакетом фірми – 25%.

ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса», яке стало фактичним правонаступником однойменного комунального підприємства, було створене у середині 2011 року близькою до Кауфмана і Грановського лондонською компанією «Одеса Аеропорт Девелопмент» разом з міськрадою.
Принагідно наближена до Кауфмана і Грановського фірма «Спецрембуд» може залишитися без виграного у січні цього року підряду вартістю 1,63 млрд грн. на реконструкцію аеродромного комплексу аеропорту «Одеса». Скасування цієї закупівлі добивається прокуратура Одеської області, яка представляє інтереси Міністерства інфраструктури.

 

Джерело: Ділова Столиця

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я