На голову Економіка Кабмін чекає велика “чистка”! Хто з міністрів під загрозою?

Кабмін чекає велика “чистка”! Хто з міністрів під загрозою?

232
0

Як ми писали, в Кабінеті міністрів, крім зняття з посади міністра розвитку громад і територій Олени Бабак, обговорюється також звільнення міністра соціальної політики Юлії Соколовської (якій, бачте, мало зарплати в 36-230 тисяч!!!) і міністра фінансів Оксани Маркарової, також є претензії до міністра з питань гуманітарної сфери Володимиру Бородянському, главі міністерства економіки Тимофія Милованову, а також міністру юстиції Денису Малюська…

Зокрема, щодо Соколовської джерело в уряді зазначило її погану підготовку для роботи на посаді і небажання співпрацювати з народними обранцями.

По міністру Бородянському джерело вказав на проблему з самим міністерством і накопиченими завданнями, з якими воно не може впоратися!
Також урядовець розповів про плани знову реформувати структуру Кабміну, щоб запустити нове міністерство – з аграрних питань.

Слід зазначити, що раніше президент Володимир Зеленський в розмові з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком натякнув на необхідність звільнення відразу кількох міністрів і поділу міністерств…

Джерело

#влада #корупція #міністри #кабмін #зеленський